Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

Superuser II
Superuser II

@nismo coś tak podejrzewam 😎😉 że trzeba będzie poczekać do 15 stycznia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, na szczęście jestem cierpliwym człowiekiem  Podejrzewam jednak, że aktualizacja pojawi się u nas później niż 15 stycznia co widać na przykładzie aktualizacji dla S9 i S9+. W niektórych krajach nowe oprogramowanie jest już dostępne a my musimy dalej czekać.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
Wróciłem po kilku latach do Nota. Ostatni to był Note 3 pięć lat temu. Mam teraz 9 tkę, i zauważyłem, że Note jest traktowany przez Samsunga jak telefon gorszego sortu, mimo że to multi flagowiec. Samsung albo stawia go na drugim miejscu do nowych aktualizacji, albo wogule wyklucza go z takowych. Wogule mi się to nie podoba.
Superuser II
Superuser II

@SamNote9 po czym wnosisz? 

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Explorer
Chociażby po tym, że Note 9 dostanie nowego Androida później jak s9, s9+
Superuser II
Superuser II

Coś w tym jest  Wszyscy myślą jedno, a rzeczywistość jest całkiem inna. 

Mastermind

Może nie wszyscy tak myślą to zależy od wieku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@SamNote9, Note9 otrzyma aktualizację Android Pie nieco później od S9 i S9+ co nie oznacza, że producent pomija jego użytkowników. Musisz wziąć pod uwagę, że telefony z serii S są popularniejsze od serii Note. Ponadto testy nowego oprogramowania pojawiły się w pierwszej kolejności dla modeli S9. Tak czy inaczej nie uważam, że opóźnienie rzędu 2-3 tygodni (bo taka najprawdopodobniej będzie różnica czasowa pomiędzy aktualizacjami dla S9 i Note9) to gorsze traktowanie klientów.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@vdsl2 a co ma z tym wspólnego wiek? 

Mastermind

@Szewcu72Czy ja jestem wstanie zrozumieć że mój telefon może nie otrzymać aktualizacji do Androida Pie  myślę że tak ale inni już nie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like