Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

DamianK Moderator
Moderator

@nismo

Dzięki za info! Mamy w planach stworzyć mały poradnik/podsumowanie opisujące nowe funkcje w Androidzie 9. Chcemy wraz z @RadekK zebrać w jedno miejsce wiedzę, którą udostępniliście w innych tematach, tak aby nie zaginęła w odmętach forum. Tak więc to dzięki Wam taki temat powstanie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser I
Superuser I

@DamianK, dziękuję za odpowiedź i dobre wieści  Taki zbiorczy wątek z pewnością przyda się wielu osobom. Tak sobie myślę, że warto również w nowym wątku będzie zawrzeć odnośnik do oficjalnej instrukcji Android Pie dla Note9 (na ten moment dostępna jest wyłącznie w języku angielskim).

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser I
Superuser I
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, chciałem na szybko przejrzeć instrukcję i znaleźć jakieś ciekawostki. Odpuściłem jak zerknąłem na objętość dokumentu. Blisko 300 stron 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser I
Superuser I

Ja się dopatrzyłem takiej różnicy:

Note 9:

nocny.JPG

S9+:

nocnys9.JPG

Może, to oznaczać, że nie dostaniemy opcji automatycznego wł/wył trybu nocnego.

Explorer

Jak dla mnie to jeżeli ktoś będzie korzystał z trybu nocnego to cały czas bo po prostu chce oszczędzać bateria lub mu się podoba. Ja np włączyłem i od razu wyłączyłem bo nie lubię aż tak czarnego motywu dla mnie mógłby być ciemny a to jest po prostu jedna wielka czerń wiadomo pozwala ona nie świecić się ekranowi w pewnych miejscach ale jak dla mnie mogłoby to wyglądać jak np. czarny YT czy ciemny Twitter.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, podejrzewam, że możliwość ustawienia harmonogramu włączania ciemnego motywu zostanie dodany do wszystkich telefonów. Z tego co czytałem to pojawił się nawet w testowej wersji Android Pie w Note8 więc mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu kiedy pojawi się na naszych telefonach.

@AdrianGsH, po tylu latach korzystania z jasnego motywu ciężko się przyzwyczaić do takiej ilości czerni  Na ten moment korzystam z jasnego motywu, ale zamierzam poddać testom również ciemny.

Hotshot

Cześć!

Z uwagi na to, że Beta Testy dla Note9 zostały zakończone, utworzyłem nowy wątek, w którym dzielimy się spostrzeżeniami o pełnej wersji oprogramowania.

Zapraszam do dyskusji pod poniższym linkiem!
Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED