Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

Superuser I
Superuser I

Aktualizacja zbliża się wielkimi krokami. Muszą jeszcze przetłumaczyć na język polski i mogą puszczać OTA 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

Dla A6 była już 2018

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Pojawiła się kolejna aktualizacja o numerze N960FXXU2CSA2 dla testerów w Niemczech. Widocznie w poprzedniej wersji pojawiły się błędy i dlatego została udostępniona kolejna aktualizacja tylko dla testerów. Tym razem nie jest znana lista zmian i usprawnień. Jeżeli w tej wersji nie zostaną wykryte błędy to w ciągu kilku kolejnych dni aktualizacja powinna pojawić się oficjalnie dla użytkowników z systemem Oreo. Trzymam kciuki!

Note9-CSA2-beta.jpg

@Szewcu72, zwróć uwagę na numer wersji 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

Co potwierdza tylko moje infor i działania  z tego tematu i postu: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-oficjalnie-na-S9-S9/m-p/858519#M4347 :s...:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Mogliby już w końcu udostępnić aktualizację dla Note9. Ty wgrywasz kolejną wersję Pie dla S9+ a ja i inni posiadacze Note9 w dalszym ciągu czekają na oficjalną aktualizację 

Superuser II
Superuser II

@nismo to patrz na to. Oficjalny, nie jakieś tam uaktualnienie dla testerów. Nie żebym chciał kogoś zdenerwować. N9.PNG

Ale idzie jak krew z nosa pod górę, musi być troszkę chętnych po zdarza się, że transfer potrafi spaść zera.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

@SamNote9 ...W ogóle :/

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, kusisz  Czy w tej wersji będzie język polski? Podejrzewam, że skoro oprogramowanie jest już na serwerze to aktualizacja w niedługim czasie zostanie udostępniona?

Superuser II
Superuser II

@nismo Tak, to już wersje z j. polskim. Ale z tego co widzę, to na chwilę obecną dla XEO jest szykowana ta wersja.N9_LT.PNG

Choć jak wiadomo do czasu wydania wiele może się zmienić.

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, pytanie dodatkowe. Skoro oprogramowanie jest już gotowe to pewnie aktualizacja ruszyła już dla jakiegoś wariantu? Czy po prostu jest to jakaś ogólna wersja, na podstawie której zostaną przygotowane wersje dla poszczególnych wariantów?

Autorzy z największą liczbą like