Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

Superuser II
Superuser II

Aaaa w tym sensie... mądrość i doświadczenie przychodzą z wiekiem.  @vdsl2

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Dzięki za wyjaśnienie. Przyznam że nie mam wogule pojęcia o tym co się dzieje z urządzeniami Samsunga, i jak to wszystko wygląda.
Superuser I
Superuser I

@SamNote9, zachęcam do regularnych odwiedzin. Na forum można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
Napewno, zwłaszcza teraz gdy przekonałem się do firmy. Będę odwiedzał. Dzięki
Superuser I
Superuser I

Pojawiła się kolejna aktualizacja beta dla Note9 o numerze kompilacji N960FXXU2ZRLT. Poniżej załączam zrzut z wprowadzonymi usprawnieniami i poprawkami. W najnowszej becie pojawiły się między innymi styczniowe poprawki bezpieczeństwa.

galaxy-note-9-fourth-pie-beta-update.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
Skąd można pobrać taką betę?
Superuser I
Superuser I

@SamNote9, niestety program testów nie został uruchomiony w Polsce a to oznacza, że nie możemy pobrać oficjalnie żadnej wersji beta. Istnieją nieoficjalne sposoby, które doskonale opanował @Szewcu72  Tak czy inaczej ja czekam na oficjalną wersję, chyba że wcześniej udostępnią betę w naszym kraju co jest mocno wątpliwe ze względu na zbliżający się koniec testów i udostępnienie oficjalnej aktualizacji 

Explorer
Ja też poczekam na oficjalną wersję, bo nie mam pojęcia o aktualizacji domowymi sposobami. Dzięki za informację
Superuser I
Superuser I

Według portalu SamMobile pojawiła się właśnie stabilna wersja systemu Android Pie dla Galaxy Note9. W pierwszej kolejności nowe oprogramowanie o numerze N960FXXU2CRLT pojawiło się dla uczestników programu testowego w Niemczech. Wiele wskazuje na to, że w niedługim czasie tą samą wersję zaczną otrzymywać użytkownicy z systemem Oreo. Trzymam rękę na pulsie i dam znać jak tylko będzie wiadomo coś więcej 

Note9-Android-Pie-CRLT.jpg

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Taka ciekawostka pojawiła się na polskiej stronie wsparcia dla Note 9. manual.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like