Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

Superuser I
Superuser I

Może komuś się przyda, ale ja czekam na oficjalną wersję w Samsung Members 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
New Member

TAK

Superuser II
Superuser II

Jest problem natury technicznej z betą na Note 9. Pomimo iż paczka OTA w wersji zip (dokładnie taka sama jak instalowaliśmy na S9 przez recovery) jest MultiCSC, to niestety nie uwzględniono naszej lokalizacji, czyli XEO :(

W tych regionach można instalować bezproblemowo:

SM-N960F OXM multi CSC ( ACR AFG AFR ATO AUT BGL BNG BRI CAC CAM CAU DBT DKR ECT EGY EUR ILO INS ITV KSA LAO LUX MID MWD MYM NEE NPL ORX PAK PHE PHN ROMSEB SEE SEK SKZ SLK THL THR TPH TUN TUR XEF XFE XME XSG XSP XTC XXV )

single : ( BTC BTU CPW GLB LYS MAT MM1 MTL NZC OPS PAN PNG PRO SIN SMA SMP STH TEB TEL TMC TNZ VAU VFJ VNZ WTL XEU XFA XFN XNZ XSA ).

Wszystko wskazuje na to, że przed instalacją bety z zipa, należałoby przejść na niemieckie DBT i dopiero można bawić się dalej. Takie działanie, może jednak spowodować brak języka polskiego w obsłudze telefonu. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że warto poczekać na oficjalną betę 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

W tym przypadku raczej tak. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Oficjalna aktualizacja Android Pie dla Note9 ma wystartować w lutym zgodnie z harmonogramem udostępnionym przez firmę Samsung. Jeszcze trochę czasu zostało więc może beta testy ruszą w naszym kraju? 

Superuser II
Superuser II

Mało casu, kruca bomba, mało casu... 

Ale, oby Ci się spełniło.

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, testy dla S9 i S9+ wystartowały w Polsce pod koniec listopada i niecały miesiąc później pojawiła się oficjalna aktualizacja. Jest zatem szansa dla Note9 

Superuser II
Superuser II

No tak, ale jak już wcześniej napisałem, w becie nie uwzględniono na chwilę obecną naszego regionu. Oby przy następnej aktualizacji bety, jeżeli będzie, to uwzględniono.

Superuser I
Superuser I

Pojawiła się kolejna aktualizacja beta na wybranych rynkach dla Galaxy Note9. W zależności od regionu zawiera grudniowe lub styczniowe poprawki zabezpieczeń oraz szereg innych ulepszeń i udoskonaleń. Nowa kompilacja posiada numer N960FXXU2ZRLR. Na poniższych zrzutach widać wprowadzone poprawki.

Note9-beta.jpg

W moim Note9 w aplikacji Samsung Members w dalszym ciągu cisza 

Autorzy z największą liczbą like