Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

Highlighted
DamianK Moderator
Moderator

android-oreo-pie-aktualizacja.jpg

Witajcie!

W ostatnim czasie ruszył program beta testów systemu Android Pie dla Galaxy S9 i S9+. Wielu użytkowników miało i ma wątpliwości, czy program ten będzie dostępny dla użytkowników Note 9 w Polsce.

Pierwsze rejestracje do bety wystartowały w USA, następne w Indiach i Niemczech. W sieci można znaleźć informacje o kolejnych krajach, które mają brać udział w testach. Pojawiają się wśród nich państwa takie jak Chiny, Korea Południowa, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, no i również Polska.

Co prawda informacje te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Osobiście nie mogę się doczekać testów, z chęcią przetestuję nowe funkcje oferowane przez Androida 9, a także odświeżony interfejs One UI.

Czy Wasze Note9 są gotowe do testów?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

67 ODPOW. 67
Superuser II
Superuser II

@DamianK  Wrzuciłem info z linkiem do tematu na społecznościówki. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@DamianK, sprawdziłem i nie ma jeszcze możliwości przystąpienia do testów  A tak na poważnie to mój Note9 jest gotowy już od dłuższego czasu. Bardzo chętnie przetestuję nowy interfejs użytkownika One UI oraz nowości zawarte w systemie Android 9 Pie. Jak tylko się pojawi to wołajcie! 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager

@nismo nie tylko Ty zacierasz już rączki 

Superuser I
Superuser I

@showmeyour__, Note9 jest dużo mniej popularnym telefonem niż S9 czy S9+, ale mam nadzieję, że zbierze się grupa aktywnych testerów, którzy będą się dzielić opiniami i poradami 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

A ja choć nigdy "nie kochałem" Notatek, będę tu zaglądał, czytał a jeżeli tylko będą potrafił to i wspierał. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, co prawda aktualizacja nie jest jeszcze dostępna, ale mam już pierwsze pytanie. Jak często wykonujesz zabieg Wipe cache partition? Po każdej aktualizacji oprogramowania?

Superuser II
Superuser II

Najczęściej po dużej aktualuzacji, ale też gdy wyłączę lub odinstaluję jakąś aplikację.

Superuser I
Superuser I

Wczoraj w Korei Południowej została udostępniona druga aktualizacja oprogramowania w programie beta One UI dla telefonów Galaxy Note9. Aktualizacja z pewnością wprowadza poprawki i udoskonalenia, ale na ten moment szczegółowa lista zmian nie jest znana.

Historia aktualizacji One UI beta dla Note9:

• Pierwsza aktualizacja - N960FXXU2ZRKQ (rozmiar ok. 1,5 GB)
  • Druga aktualizacja - N960NKSU2ZRLB (rozmiar ok. 250 MB)

Sprawdziłem i w dalszym ciągu w Polsce cisza w aplikacji Samsung Members

Superuser II
Superuser II
A może przygotować paczki z niemiecką betą? 😉

Autorzy z największą liczbą like