Wsparcie

Open search

Bateria w Note9

Apprentice

Bateria w tym telefonie to jakaś porażka. 4000 mAh, które nie potrafi (lub ledwo) wytrzymać całego dnia. Maksymalny SoT z dzisiaj, jaki udało mi się wykręcić to 4h 22min. Dodam że mój poprzedni telefon (iP X) robił bez większych problemów 5-6h. Sposób użytkowania taki sam w obu przypadkach - YouTube, Spotify, przeglądanie internetu/czasami jakiś PDF i oczywiście social media. Synchronizacja w tle wyłączona, BT off, NFC tylko kiedy potrzebuję zapłacić, czarne tło. Wątek na XDA potwierdza jedynie tyle, że wariant ze Snapdragonem (niedostępny w Polsce) niszczy Exynosa pod każdym względem zapewniając o wiele lepsze czasy pracy.

12 ODPOW. 12
DamianK Moderator
Moderator

@Monnqx

Jak długo używasz Note 9? Przez pierwszy tydzień bateria ma prawo trzymać krócej z uwagi na to, że telefon 'uczy się' schematów użytkowania. Jeżeli pomimo tego dalej jest taka sama sytuacja, zgłoś logi do analizy przez Samsung Members. Tu znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Telefon mam od ponad tygodnia, odebrałem go 25 sierpnia. Już na następny dzień zainstalowała się sierpniowa aktualizacja zabezpieczeń.

DamianK Moderator
Moderator

Tak jak więc wspomniałem, zgłoś tę kwestię przez Samsung Members.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

@Monnqx  napisał(a):

Bateria w tym telefonie to jakaś porażka. 4000 mAh, które nie potrafi (lub ledwo) wytrzymać całego dnia. Maksymalny SoT z dzisiaj, jaki udało mi się wykręcić to 4h 22min. Dodam że mój poprzedni telefon (iP X) robił bez większych problemów 5-6h. Sposób użytkowania taki sam w obu przypadkach - YouTube, Spotify, przeglądanie internetu/czasami jakiś PDF i oczywiście social media. Synchronizacja w tle wyłączona, BT off, NFC tylko kiedy potrzebuję zapłacić, czarne tło. Wątek na XDA potwierdza jedynie tyle, że wariant ze Snapdragonem (niedostępny w Polsce) niszczy Exynosa pod każdym względem zapewniając o wiele lepsze czasy pracy.

Mi tak samo trzyma jak nie gorzej przy użytkowaniu 2.5-3h poracha.... 

Superuser I
Superuser I

@Limak91, ewidentnie coś jest nie tak z Twoim telefonem. Posiadam ten model od blisko czterech miesiący i bateria trzyma rewelacyjnie. Zdecydowanie lepiej niż w moim poprzednim telefonie Galaxy S8+. Wiadomo, że wszystko zależy od tego w jaki sposób korzystamy z urządzenia, ale nawet w przypadku intensywnego użytkowania bateria spokojnie wystarcza na cały dzień.

Czy problem z krótkim czasem pracy na baterii występował od nowości czy pojawił się dopiero po pewnym czasie? Czy próbowałeś przywracać ustawienia fabryczne?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Dlaczego nie mogę tego podejrzeć? (instrukcja Samsung Mebers)1.PNG

Superuser I
Superuser I

@tecafynlamron, być może wątek został usunięty lub połączony z innym. Możesz podać odnośnik, pod który próbujesz się dostać?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Legend

@tecafynlamron  Czy tego szukasz ? https://www.samsung.com/pl/apps/samsung-members/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like