Wsparcie

Open search

Bateria - krótki czas działania

New Member

Mam telefon od lutego. Na androidzir 8 bateria trzymala 1.5 dnia przy normalnym uzytkowaniu. W chwili obecnej przy uzytkowaniu 10h z czego 3,5 na wlaczonym ekranie mam 18 procent baterii... jasnosc srednia, rozdzielczosc zmniwjszona, dodatkowe funkcje wylaczone i takie cos. To skandal zeby tel za taka cene mial tak slaba baterie.... moj stary xiaomi za 600 zl trzyma dluzej... bardzo prosze o pomoc

Edytowałem tytuł tak, żeby od razu wskazywał na to, czego dotyczy post / DamianK

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

Witaj @Kasia27. Posiadam model Galaxy Note9 z systemem Android Pie i telefon wytrzymuje spokojnie cały dzień. Rozumiem, że bateria zaczęła szybciej rozładowywać się po aktualizacji do najnowszej wersji systemu? Zdecydowanie coś jest nie tak. Na początek spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie telefon. Sprawdź w ustawieniach, które aplikacje zużywają najwięcej baterii (Ustawienia > Pielęgnacja urządzenia > Bateria).

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Też mam podobnie... na andku 8, telefon trzymał dłużej. Na Pie widać różnicę na niekorzyść. Jak sobie z tym poradzić ? Robiłem praktycznie wszystko, root tylko został...

Superuser I
Superuser I

@Darek82, czy przywracałeś ustawienia fabryczne? Po wykonaniu tego zabiegu nie zalecam przywracania kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą powrócić błędy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Sprawdzałem wszystko... Czekam na jakąś dużą aktualizację, która może coś wniesie. Gdybym nie miałbym gwarancji to już dawno bym wrócił do andka 8ki... mkas ile wycisnąłem sot to 4,5 godz.

Autorzy z największą liczbą like