Wsparcie

Open search

Bardzo zła jakość zdjęć przy włączonej lampie

Highlighted
First Poster

Dzień dobry,

ostatnio chciałem zrobić zdjęcie nocą przy włączonej lampie błyskowej i to co ujrzałem, to jakaś tragedia. Zdjęcia są tak naświetlone, że prawie nic na nich nie widać. Wie ktoś może w czym tkwi problem? Mój telefon może być uszkodzony? Kolegi s9+ robi o niebo lepsze zdjęcia.FB_IMG_1560578651244.jpg

FB_IMG_1560578660542.jpg

15 ODPOW. 15
Legend

Czy masz etui założone na telefon ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Próbowałem robić bez etui i jest to samo. Kolega już mi to doradzał. Próbowałem też czyścić dane aparatu - bez efektu, oraz pobierałem inne apki do robienia zdjęć, które też nie pomogły :/

Legend

A jak wygładają zdjęcia zrobione w dzień ? Myśle że będzie konieczna wizyta w serwisie 

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ instalacja innych aplikacji nie rozwiąże problemu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wydaje mi się, że zdjęcia robione za dnia są dobrej jakości.20190615_072347.jpg

Legend

@KaDaSu  A jaką masz wersje androida ?

First Poster

Android 9 z poprawkami zabezpieczeń 1.05.19

Legend

@KaDaSu  Tak jak napisałem wcześniej będzie konieczna wizyta w serwisie tu więcej Ci nie pomożemy. Możesz jeszcze wykonać dwie rzeczy jakie są podane tu Klik

First Poster

Rozumiem, dzięki za pomoc. Dodam jeszcze, że robiąc zdjęcia z lampą z bardzo małej odległość(10-15cm), zdjęcia wyglądają normalnie. No cóż pozostaje serwis :/

Superuser I
Superuser I

@KaDaSu, co próbowałeś uchwycić na pierwszych dwóch zdjęciach? Masz jakieś inne zdjęcia wykonane z lampą błyskową?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like