Wsparcie

Open search

Aparat note 9

First Poster

Witam! Chciałem się zapytać czy wszystkie note 9 robią takie same zdjęcia. Moje prawie każde zdjęcie jest poruszone, jakby tel w ogóle nie posiadał żadnej stabilizacji ruchu. Zdjecie wychodzi idealnie tylko wtedy kiedy obiekt w ogóle się nie rusza, jeśli tylko trochę się poruszy to zdjęcie jest nie wyraźne. Praktycznie niemożliwościa jest robienie takich zdjęć kiedy wszyscy są nieruchomo. 

4 ODPOW. 4
Superuser II
Superuser II
Czy możesz pokazać przyklad takiego zdjęcia i jak wyglądają ustawienia twojego aparatu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

20181008_100959.jpg

Np to zdjęcie, dziewczynka troszkę się ruszyła i Od razu wyszła niewyraźnie, jej mama się nie ruszala i wszystko jest ok. Zdjęcia robię w trybie automatycznym. Pamiętam jak miałem iphona x to mogłem skakać i nawet wtedy zdjęcia wychodziły wyraźne. Czy można gdzieś to ustawić w ustawieniach ? 

Superuser II
Superuser II

Z tym skakaniem to lekka przesada Nawet w trybie sport przy szybkich ruchach będzie rozmycie.

Według mnie wszystko okey, ale moż ktoś inny się wypowie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I
Załączone zdjęcie było wykonywane w słabszych warunkach oświetleniowych. W takich warunkach znacznie trudniej zrobić nieporuszone zdjęcie. Spróbuj przeprowadzić test w jasny, pogodny dzień. Wyniki powinny być wtedy satysfakcjonujące.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like