Podpora

Open search

Android Pie Note 9 - vydrz baterie

Apprentice

Zdravim, jak jste na tom s vydrzi baterie po aktualizaci na android Pie? 

Zda se mi vydrz horsi, ale nemam to zmerene. Nicmene v porovnani pri obdobnem provozu mi kazdy den vecer zbyvalo cca 65-70%, po aktualizaci cca 50-60%.

Jak jste na tom vy? 

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Hotshot

Taky se mi zdá horší výdrž. Dříve jsem začínal druhý den třeba na 60 a teď je to tak 45. Stejně tak horší SOT min. o hodinu méně než na Oreu. Rozhodně nevidím tu lepší výdrž o které se mluvilo v souvislosti s novým systémem. Ale věřím tomu, že časem se to opraví. Ten systém se bude neustále vylepšovat.

Voyager

Musím uznat ,že při betě A9 jsem na tom byl o něco lépe , sot mám kolem 6,5 hodiny 

Hotshot

Teď o víkendu mně Note 9 nečekaně velice mile překvapil právě výdrží baterie, takovou hodnotu SOT jsem neměl ani na Oreu. Nic jsem neinstaloval, nenastavoval. Pouze Jsem změnil AOD z režimu Vždy zobrazit na Klepnutím zobrazit. Ve využití zmizela položka Ambient display. Nemyslím si ale, že by tohle udělalo tak výrazný rozdíl. Další změnou bylo to, že obvykle nabíjím telefon bezdrátově, ale tentokrát jsem nabíjet při vložení do DeX Padu.Screenshot_20190129-114656_Settings.jpgběžná výdrž po aktualizaci na PieScreenshot_20190203-215317_Settings.jpgpo posledním nabití

Apprentice

Tak po delsim case na Pie jsem zjistil horsi vydrz ... 

Na Pie uz neni automaticke snizovani jasu jako na oreu, ale "uci" se dle pouzivani, coz mi prijde divne, protoze kolikrat v noci mam moc jasny displej, nerekl bych, ze to funguje extra dobre. Puvodni automat na oreu byl znatelne lepsi. Dale jsem si vsiml probliknuti obrazovky pri zamknute obrazovce v rezimu aod, proste telefon lezi na stole a v urcitych delsich intervalech problikne obrazovka....

Tyto dva neduhy nic moc.... 

Superuser II
Superuser II

Já mám pocit, že ty hodnoty v Pie jde použít jako docela dobrý generátor náhodných čísel. Mně to teď ukazovalo po 11 hodinách víc jak den výdrže, ale realita je hodně jinde. A viděl jsem screenshoty s 1600% u nějaké hry, nechápu, co se tím systém snaží říct... Za mě je Pie jedna z těch horších verzí :(

Hotshot

Právě aktualizována aplikace Device Health Services, která předpovídá odhad zbývající doby použití, tak třeba se něco změní

Explorer

Mám už dlouho nainstalovanou aplikaci "Baterie HD" vždy fungovala bez problémů. Na PIE mi to pořád hlásí že aplikace hodně žere baterii. Proč když na Oreo to nehlásilo nic?? Máte někdo nainstalováno??? A jak vám to funguje??

Superuser II
Superuser II

Napadají mě dva důvody:

1. Oreo to neumělo detekovat
  2. Aplikace není připravená na Pie a žere víc až v něm

Škoda, že jsi sem nedal link na tu apku, mrknul bych na ni, ale hledat s emi ji nechce.

Explorer
Autoři s nejvíce přijatými like