Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania Galaxy Note9

Apprentice
Po prostu nie działa. W informacjach o aplikacjach niby wszystko ok ale np. w kontaktach nie ma już ikonki słuchawki z wifi.
Legend

@WojciechZ  A robiłeś wipe cache partition ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Jeszcze nie, ale jak zrobię to znowu przez pół dnia będę rozgryzał jak uruchomić notatki na zamkniętym clear view. (qrde... czy każda aktualizacja to wersja dla beta testerów?)
Legend

@WojciechZ  To co podałem nie usuwa nic z telefonu co innego jest hard reset 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Ok Wiem doskonale, ale samo wyłączenie i ponowne włączenie powoduje, że nie da się pisać po zamkniętym clear view. Jeszcze nikt nie wyczaił jaka kombinacja otwierania i zamykania cowera pozwala na pisanie na zamkniętym. (cała dyskusja w oddzielnym wątku).
Apprentice
Zrobione !
Wipe cache partition pomogło i połączenia przez wi-fi działają.
A przy okazji, chyba znalazłem sposób na uruchomienie notatek na zamkniętym clear view...
Po kolei:
Po ponownym uruchomieniu not'a9
- przy otwartym coverze i zablokowanym ekranie wyciągamy s-pena, - pojawia się ekran do notatki,
- bazgramy coś na nim i ZAMYKAMY dekiel,
- i tu pojawia się standardowy zegar + IKONA POWIADOMIEŃ o NOTATCE,
- S-PENEM "Klikamy" na nią!!!
- Teraz można pisać po zamkniętym clear view po wyjęciu s-pena.
Na zamkniętym etui są normalnie dostępne ikony pisaka gumki itd...
)
Troubleshooter

Aktualizacja dla Galaxy Note 9 - poprawki bezpieczeństwa na maj 2019

Screenshot_20190529-071317_Software update.jpg

Superuser I
Superuser I

Samsung rozpoczął udostępnianie aktualizacji oprogramowania o numerze N960FXXU3CSF9 dla Galaxy Note9. Najnowsza aktualizacja wprowadza tryb nocny oraz czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Nowa wersja powinna pojawić się w niedługim czasie dla telefonów pochodzących z wolnej sprzedaży czyli dla wariantu XEO.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

@nismo  Super. Świetna informacja. Jak aktualizacja będzie dostępna do pobrania to dam znać

Autorzy z największą liczbą like