Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania Galaxy Note9

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, świetna informacja. Mam nadzieję, że oprócz poprawek wprowadzą również inne udoskonalenia i ulepszenia 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, wygląda na to, że Note9 otrzyma nowszą wersję o numerze N960FXXS2CSC1. Aktualizacja o takim numerze pojawiła się już w kilku krajach takich jak Bułgaria, Węgry czy Słowacja. Na ten moment nie jest jeszcze dostępna oficjalna lista zmian.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@nismo całkiem możliwe, bo numerek który podałem, to wersja open, którą mogłem pobrać jeszcze przed tymi, o których wspomniałeś.

Co ciekawe dla XEO widzę już takie coś: N960FXXS2CSC4_N960FOXM2CSA9_N960FXXU2CRLT.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, czyli jest dostępna jeszcze nowsza wersja oprogramowania. W ciągu kilku dni powinna wystartować aktualizacja więc wtedy się okaże, którą wersję udostępnią. Czekam cierpliwie 

Superuser I
Superuser I

Wspaniała wiadomość! Dzisiaj pojawiła się aktualizacja o numerze N960FXXS2CSC1. Oficjalna lista obejmuje wyłącznie marcowe poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacja dostępna dla wariantu XEO.

Screenshot_20190313-094639_Software update.jpg

Superuser I
Superuser I

Posiadacze Galaxy Note9 już mogą pobierać aktualizację o numerze N960FXXS2CSD2. Nowa wersja oprogramowania dostępna jest obecnie dla telefonów pochodzących z wolnej sprzedaży (wariant XEO) i wprowadza wyłącznie kwietniowe poprawki bezpieczeństwa.

Superuser I
Superuser I

Samsung rozpoczął udostępnianie aktualizacji o numerze N960FXXU2CSDE, która w niedługim czasie powinna pojawić się w Polsce. Nowa wersja oprogramowania wprowadza możliwość zmiany kąta widzenia w przypadku robienia zdjęć przednim aparatem oraz możliwość zmiany ustawienia harmonogramu dla trybu nocnego.

Superuser I
Superuser I

Aktualizacja o numerze N960FXXU2CSDE została udostępniona w Polsce dla telefonów pochodzących z wolnej sprzedaży.

Co nowego?

· Poprawione parametry. - Aparat
· Poprawiono stopień zabezpieczenia urządzenia (2019-04-01).

Apprentice
I popsuto połączenia przez wi-fi...
Legend

@WojciechZ A co się dzieje jakie objawy ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like