Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Apprentice

Kiedy będzie w Polsce wreszcie aktualizacja do majowego P9 na Note 8 , aktualnie N950FXXS5DSC6 UI 1.0 

Big Cheese

@N81, Nikt nie zna dokładnej daty wydania aktualizacji. Może to nastąpić w tym lub następnym miesiącu. Dla porówniania Galaxy S8 był prawie dwa miesiące bez aktualizacji, a dwa dni temu otrzymał aktualizację z kwietniowymi zabezpieczeniami.

Superuser I
Superuser I

@N81, aktualizacje majowe dopiero zaczynają pojawiać się na wybranych telefonach Galaxy. Trzeba cierpliwie czekać zgodnie z tym co napisał @kamil40013.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@N81 z ciekawości zapytam. A co to jest ten majowy P9? Bo chyba nie ogarniam. 🤔

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, rozumiem, że chodzi o majową aktualizację bezpieczeństwa dla systemu Android 9 Pie w Galaxy Note8

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

No zamurowało mnie, aż nie wiem co odpisać. 😎😁😁😁

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

kiedy pojawi sie "stary" wybor ostatnio otwartych aplikacji, w postaci listy

Superuser I
Superuser I

@kalinatek68, wraz z systemem Android Pie wygląd listy ostatnio uruchamianych aplikacji zmienił się i nie zanosi się na to, aby miał powrócić poprzedni wygląd.

Big Cheese

@kalinatek68  napisał(a):

kiedy pojawi sie "stary" wybor ostatnio otwartych aplikacji, w postaci listy

Aplikacja Task Changer z pakietu Good Lock umożliwa zmianę wyglądu ekranu ostatnich aplikacji. Zajrzyj do trzeciego punktu w tym wątku.

Legend

Mamy nowa wersje dla Note 9 N960FXXS2CSDJ dla wariantu "XEO" poprawki na maj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like