Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

GrandMaster

@Alicja70  Jaki model telefonu się pytasz ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Niestety najnowsza wersja oprogramowania 2CSB3 dla Note9 nie wprowadziła nowości i poprawek, które pojawiły się w S9 oraz S9+. W dalszym ciągu nie wprowadzono harmonogramu trybu nocnego oraz występuje błąd w kolorystyce znaków specjalnych na klawiaturze w trybie nocnym. Na szczęście automatyczną zmianę trybu nocnego można aktywować w opcjach programisty 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand
Oczywiście Note 9 którego stałam się szczęśliwą posiadaczką😍
Helping Hand

Wcześniej czy później dotrze w końcu😁

Helping Hand

Właśnie dzisiaj je dostałam 1😁

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, gratuluję nowego telefonu. Doskonały wybór! Może zrobi się teraz nieco większy ruch w dziale Note9 bo do tej pory niewiele się tu działo 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand

Czuje się doceniona😍

Superuser II
Superuser II

@nismo chciałeś i masz 

AP w wersji N960FXXS2CSB5  też lutowe, ale jednak coś poprawiają, tak jak w przypadku S9.

Za chwię sprawdzę co z CSC, CP oraz BL i dam znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@nismo proszę bardzo, wszystkie składowe:

update.PNG

jest rówżnica.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, dziękuję za sprawdzenie. Przeskok w numeracji również niewielki. Mam nadzieję, że wprowadzą te same poprawki co dla S9/S9+ w oprogramowaniu 2CSB3 

Autorzy z największą liczbą like