Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Superuser I
Superuser I

@MarcoPolo74, nie ma sprawy! Cieszę się, że udało się rozwiązać Twój problem. Wygląda na to, że w przypadku tapet z napisem Infinity włączany jest cały motyw a nie sama tapeta 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser I
Superuser I

W Rosji pojawiła się aktualizacja o numerze N960FPUS2CSB1, która wprowadza lutowe poprawki zabezpieczeń. Na ten moment nie jest jeszcze znana oficjalna lista zmian, ale najprawdopodobniej będzie ona spójna z listą nowości z telefonów S9 oraz S9+ czyli będzie posiadać poprawki Wi-Fi, NFC, email oraz ulepszenia w gestach pełnoekranowych. Dodatkowo wprowadzi harmonogram trybu nocnego. Czekamy 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@nismo o jakim harmonogramie marzysz? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, marzę o automatycznym 

Superuser II
Superuser II

@nismo przecież jest, od wschodu do zachodu słońca.  godzin nie trzeba podawać. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, nieoficjalnie jest dostępny w opcjach programisty. Czekam na oficjalną wersję 

First Poster

Dziś dla telefonów z brandem sieci Plus została udostępniona aktualizacja do Androida Pie.

Miło, że nastąpiło to w miarę szybko od oficjalnego wprowadzenia 9. dla Nota.😎🙂Screenshot_20190215-143959_Software update.jpg

Superuser I
Superuser I

@LukaszA, świetna informacja! Szkoda, że operatorzy mimo wszystko zwlekają z udostępnianiem aktualizacji. Najnowsza wersja dla Note9 to 2CSA7 a w niedługim czasie powinna się pojawić koleja wersja oznaczona numerem 2CSB1. Jeżeli chciałbyś otrzymywać szybciej aktualizacje to warto rozważyć zmianę wariantu telefonu. Więcej informacji znajduje się w tym wątku.

Helping Hand

Powiedzcie mi kochani bo nie jestem pewna jaka jest obecnie wersja softu xeo z poprawkami z 1 lutego?

Hotshot 

@Alicja70, N960FXXS2CSB3

Poprawki zabezpieczeń z 1 lutego 2019.

Historię aktualizacji znajdziesz pod tym adresem: http://doc.samsungmobile.com/SM-N960F/XEO/doc.html

Autorzy z największą liczbą like