Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Apprentice
Wow widze merytoryke. Jesli chcesz sie wykazac jako polonista to prosze uwagi kierujndo dr Miodka. Zadalem proste pytania ktore sa zrozumiale. Po za tym widze masz zdolnosci paranormalne bo widzisz KRZYK a ja nie widze nigdzie zastosowanych znakow !!!! tak akcentowal bym swoje oburzenie (zwykle pytanie) Jesli jestes w stanie pomoc to pomagaj a jesli nie to prosze nie pisac postow nie merytorycznych w watku. Tak na marginesie jestem dyslektykiem oraz dysortografem wiec wybacz twoje oczy musza cierpiec za co niezmiernie przepraszam (za twe wielkie ciepienie). Pozdrawiam
Superuser I
Superuser I

@MarcoPolo74, sprawdziłem po kolei punkty, o które pytasz. Poniżej zamieszczam moje odpowiedzi.

1. Duże ikony występują u mnie wyłącznie przy ustawieniach siatki 4x5 oraz 4x6. W pozostałych przypadkach są takie same lub bardzo podobne jak na Oreo. Poniżej porónani siatki 4x5 oraz 5x5.

Ikony.jpg

2. Motywy są tworzone przez niezależnych producentów. Zwróć się do nich z zapytaniem czy zamierzają dostosować swoje motywy do najnowszej wersji systemu.

3. Nie mam żadnych problemów z wyborem siatki (4x5, 4x6, 5x5, 5x6). Zobacz poniższy zrzut ekranowy.

Siatka-ikon.jpg

4. Wszystko jest w porządku. W taki właśnie sposób działają motywy. Inna jest tapeta ekranu blokady a inna ekranu startowego.

Tapeta-Infinity.jpg

Zerknij raz jeszcze do ustawień i sprawdź czy możesz zmienić siatkę ikon na ekranie startowym. Sprawdź również jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu oraz czy przyadkiem nie jest włączony Tryb ułatwienia.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@MarcoPolo74 i po co się irytować. Gdybyś znał troszkę netykiety o której wspomniałem, to wiedziałbyś, że krzyczeniem w sieci jest pisanie wyrazów lub całych zdań wielkimi literami. 

Widzę, ze kolega @nismo już odpowiedział, a zatem swoje odpowiedzi usuwam, ale resztę pozostawię.

Usuń te wielkie litery, bo mimo wszystko dysleksja i dysortografia nie usprawiedliwiają niekulturalnego zachowania w sieci. Chcesz w niej obcować z innymi, dostosuj się do jej realiów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

20190211_195654.jpg

Nie dam sobie głowy ściąć ale chyba można było ustawiać takie tlo na wygaszaczu i tapecie. Siatka wskoczyła 5x6 po restarcie. Co do ikon to sprawa subiektywna :-). Niestety szkoda że samsung zablokowal opcje TRYB NOCNY dla zewnetrznych deweloperow (MOTYWOW) troche to nie fer w stosunku do użytkowników ale twierdzisz ze to deweloper powinien dostosować motyw ( nie wiem czy ta funkcja bedzie dostepna po stronie samsunga) obawiam sie ze nie bo chyba nawet gdzies znalazlem w ustawieniach ze tryb nocny mozna zastosowac tylko z motywami samsung i chyba tak zostanie.

Screenshot_20190211-200738_Settings.jpg

Superuser I
Superuser I

@MarcoPolo74, sprawdziłem i można ustawić osobno dowolną tapetę z efektem ruchu. W pierwszej kolejności wybierz motyw, który Ci się podoba a następnie osobno ustaw tapetę włączając przy okazji efekt ruchu (musisz wybrać tapetę, która nie posiada napisu Infinity).

Tapeta-Infinity.jpg

Odnośnie motywów to nie jestem pewny czy będą działać po zmianie trybu wyświetlania. Źle zrozumiałem Twoją poprzednią wypowiedź. Myślałem, że chodzi o dopasowanie motywu do systemu Android Pie ponieważ duża część motywów nie została jeszcze dostosowana.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Powiem szczerze chyba jestem dinozaur i nie sadzilem ze wielkie litery mogą kogoś urazić lub być objawem braku kultury... nie nadążam za internetami i ich sua-viwrem na forach i chyba nie muszę bo jestem byłem i zostane kulturalnym człekiem a że komuś małe czy też duze litery przeszkadzaja cóż nic nie poradze... uczymy się całe życie. Niestety nie wiem czy kolega w poprzednim poscie ma racje co do tapety ze nie można ustawić takiej samej w wygaszaczu i jako tapetę. Pozrdawiam
Superuser I
Superuser I

@MarcoPolo74, tak, możesz ustawić taką samą tapetę na ekranie blokady oraz na ekranie startowym. Musisz jednak ręcznie wybrać tapetę ponieważ po wybraniu określonego motywu tapeta zawsze będzie inna.

Apprentice

Screenshot_20190211-205407_Samsung Experience Home.jpgMotyw

Screenshot_20190211-205443_Samsung Themes.jpgTapeta i motyw ustawione a efekt koncowy i tak kiszka

Screenshot_20190211-205426_Samsung Experience Home.jpgNie ma infinity tylko przejscie koloru.

Robie to jak instrukcja każe od 10 lat i nie mialem nigdy problemów z osobnym ustawianiem tapety i motywu. Nie wiem sam gdzie popelniam błąd czy też może mam jaki mały blad softu.

Superuser I
Superuser I

@MarcoPolo74, musisz ręcznie wybrać tapetę ekranu startowego. W przypadku motywów zawsze jest ustawiana inna tapeta na ekranie blokady a inna na ekranie startowym.

Tapeta.jpg

Wejdź do zakładki Tapety, kliknij opcję Pokaż wsz. i wybierz tapetę np. Domyślna 9 (nie może zawierać dopisku Infinity). Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję Efekt ruchu. Daj znać czy się udało.

Apprentice
Jestes wielki. Moj błąd był ciagle powtarzany gdyż wyboeralem ta z naposem Infinity. Dziekuje raz jeszcze za pomoc... możesz mi tylko napisac dlaczego nie dziala to z motywem i napisem infiniti tylko trzeba wybrac opcje jako czystą tapetę? Pozdrawiam i raz jeszcze ukłon za pomoc przyjacielu.
Autorzy z największą liczbą like