Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Hotshot 
Wychodzi na to, że ta funkcja została u Ciebie jako pozostałość po Oreo. Po przywróceniu ustawień fabrycznych powinieneś już jej nie mieć.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, ja również nie przywracałem ustawień fabrycznych po aktualizacji. Nawet nie wyczyściłem partycji z plikami tymczowymi (wipe cache partition).

Mimo wszystko warto przywrócić ustawienia fabryczne po dużej aktualizacji ponieważ tylko w ten sposób mamy pewność, że widoczne błędy to nie pozostałość po starszej wersji systemu a błędy znajdujące się w najnowszej odsłonie systemu.

Pewnie za jakiś czas wykonam resetowanie, ale muszę znaleźć nieco więcej czasu 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Właśnie nie jest to funkcja którą bym chciał stracić, podobnie jak wielu innych dostępnych w poprzedniej wersji systemu. Przykre jest to że rzekoma prostota i przejrzystość OneUI przychodzi kosztem funkcjonalności. Jeszcze bardziej przykre jest to że ta funkcjonalność wciąż w systemie istnieje, ale użytkownikowi się ja odbiera, "bo nie"

Superuser I
Superuser I

Kraje nordyckie otrzymały nieco nowszą wersję oprogramowania Android Pie. W Polsce Android Pie zadebiutował w wersji N960FXXU2CSA2 a w krajach północnych w wersji N960FXXU2CSA7. Podejrzewam, że nie ma dużych różnic pomiędzy tymi kompilacjami więc wstawiam informację bardziej jako ciekawostkę 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II
I jak tam, łapiecie już aktualizację 2CSA7?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, rano już pobrałem, ale nie miałem czasu na zainstalowanie. Jestem ciekawy czy wprowadzili jakieś poprawki spoza oficjalnej listy zmian 

Hotshot 

@nismo, Daj znać po zainstalowaniu tej aktualizacji, jakie są zmiany. Czy poprawili jakieś błędy i czy dodano harmonogram trybu nocnego ?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, próbowałem znaleźć jakąkolwiek różnicę pomiędzy wersją 2SA2 oraz 2CSA7 Ci niestety nie udało mi się. W dalszym ciągu trzeba dwa razy wykonać gest powrotu do ekranu głównego po uruchomieniu asystenta. Harmonogram trybu nocnego również nie jest dostępny, ale na szczęście można go włączyć z poziomu opcji programisty. Jak znajdę cokolwiek to dam znać, ale obawiam się, że to mogły być wyłącznie poprawki bezpieczeństwa.

Apprentice

Niestety ja mam mieszane uczucia. Wymienie problemy:

1. KOBYLASTE DUŻE IKONY (NIE MOZNA ICH ZMNIEJSZYC)

2. NIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ TRYB NOCNY W ZAKUPIONYCH MOTYWACH W SAMSUNG (WOW)

3. NIE MOGE ZASTOSOWAC SIATKI 5x6 (Nie podswietla ZASTOSUJ przy wyborze najgestej siatki)

4. ZASTOSOWALEM MOTYW INFINITY I NIESTETY WYGASZACZ JEST ŁADNY NIEBIESKO- ŻÓŁTY  lecz tapeta nie zmienia sie (próbowałem wszystkiego) rece opadaj.

Moze ktos cos pomoże. PROSZE NIE PISAĆ - PRZYWROC USTAWIENIA FABRYCZNE takie rady to babci

Superuser II
Superuser II

@MarcoPolo74 Zapytam tylko, od kiedy masz Pie na telefonie i dlaczego KRZYCZYSZ!!!?

Przyznam, że przeczytanie tego postu sprawia trudności.

Przeczytaj go jeszcze raz sam, popraw błędy, literówki, dodaj ogonki i usuń ten KRZYK. Kłania się netykieta i dobro naszych oczu.

Co do problemów z softem, to za chwilę ktoś Ci wszystko wytłumaczy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like