Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Superuser II
Superuser II

W tym przypadku, jak również w przypadku S9, numeracja nie ma znaczenia. Liczy się fakt, że to druga aktualizacja w lutym. Co oznacza, że trzeba było coś zaktualizować/poprawić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand
To jest oficjal.. przez OTA?
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, nie. To jest zwiastun tego, co może nastąpić w ciągu kolejnych kilku(nastu) dni 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand

Ach już się ucieszyłam, że teraz już... bywam czasami niecierpliwa.. ale niedługo mam nadzieję, że też odstąpię zaszczytu i przyjdzie jakaś poprawka... 😍

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, jeżeli posiadasz wariant XEO to aktualizację otrzymasz w pierwszej kolejności jak tylko zostanie udostępniona w naszym regionie 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand

Tak mam XEO i cieszy mnie to, a jak bym nie miała to i tak bym zaraz miała no nie @Szewcu72 ...😉

Superuser II
Superuser II

No, no... 😉😎 moja uczennica. 😁

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Pytanie za 100 punktów 😜 ma już ktoś Android Pie na Note9 OPV?

Legend

@Karol998  Dla Note 9 nie ma jeszcze Pie  Orange OPV

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Bez sensu bo przecież dla S9/S9+ OPV już poszło a to są starsze modele bo wyszły wcześniej!

Autorzy z największą liczbą like