Wsparcie

Open search

Aktualizacja do Android Pie dla N9 już w Polsce!

Legend

@Karol998  Dla wariantu "XEO" już dawno jest może warto pomyśleć o tym koszt to zaledwie 50/70 zł ale są przypadki że wgrywają za Free w autoryzowanym serwisie Samsunga. Co do Orange mają dziwną politykę myślenia.

http://doc.samsungmobile.com/SM-N960F/XEO/doc.html

http://doc.samsungmobile.com/SM-N960F/OPV/doc.html

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

Wiem że dla XEO wyszedl już w styczniu. Koszt debrandingu od 100zł do 0 zł dzwoniłem do dwóch salonów Samsung i takie rozbieżności. Bardzo dziwna ich polityka S9 OPV dostał Pie na początku marca jutro kwiecień A Note9 OPV Pie nie ma ! 😑 żałosne 

Legend

@Karol998  W Orange Note 8 ma do dziś Nougat 7.1.1 a obecnie "XEO"inni mają Pie 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

To naprawdę żałosne 😑

Superuser II
Superuser II

Trzeba zapytać Orange, dlaczego nie aktualizują. Co jest powodem takiej decyzji?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Pisałem do rzecznika Orange i nic nie odpisał

Superuser I
Superuser I

@Karol998  napisał(a):

Pisałem do rzecznika Orange i nic nie odpisał

Aktualizacji brak. Odpowiedzi z Orange brak. Pomarańczowy operator nie rozpieszcza swoich klientów 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Najwyższy czas dać im do zrozumienia że bez klientow nie istnieją

Legend

@Karol998  Dlaczego tak długo czeka się na aktulizacje w Orange masz tu odpowiedż

Legend

@Karol998  Dobre wiadomości jest już dostepny Pie dla sieci Orange "OPV" N960FXXU2CSCA

Autorzy z największą liczbą like