Wsparcie

Open search

Aktualizacja android 9 Samsung Note 9

ROZWIĄZANE
Apprentice

Mam prośbę może wiecie kiedy siec Orange wypusci aktualizację do androida 9 i nowa nakładkę systemową dziękuję 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Andrzej11, zachęcam również do przeczytania wątku Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II

@Andrzej11 gdybyś poszukał troszkę na forum, znalazłbyś już kilka takich samych pytań i udzielonych na nie odpowiedzi.

Nie są znane daty aktualizacji, a tym bardziej tych od operatorów. To ich warto zapytać kiedy wydadzą uaktualnienie.

Ponadto zakładnie dwóch takich samych tematów mija się kompletnie z celem i wprowadza niepotrzebny bałagan.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dzięki za informację niestety operatorzy sami nie wiedzą kiedy co i jak myślałem że ktoś na forum  ma lepszą wiedzę niestety rzadko jestem na forum i nie mam  czasu szukać podobnych postów ale myślę że nie robię bałaganu ale każdy ma swoje zdanie pozdrawiam 

Superuser I
Superuser I

@Andrzej11, zachęcam również do przeczytania wątku Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
Apprentice
Dziękuję
Superuser I
Superuser I

@Andrzej11, nie ma sprawy! Polecamy się na przyszłość 

Apprentice
Jeszcze raz dzięki mam ten telefon z 3 miesiące niecałe i się wdrażam telefon jest polski z salonu więc spoko tylko szkoda że nic niewiadomo kiedy orange wypusci aktualizację dzwonię do nich i nic oczywiście nie wiedzą pozdrawiam
Superuser I
Superuser I

@Andrzej11, musisz uzbroić się w cierpliwość. Aktualizacja na pewno się pojawi tylko nie nie jest znany termin jej udostępnienia. Dokładnie takiej odpowiedzi spodziewałem się po Orange 

Autorzy z największą liczbą like