Podpora

Open search

A je doma :)

Superuser I
Superuser I

Musím se pochlubit, dnes mně dorazil modrý krasavec i s půlterovou kartou. Právě se instaluje, zatím ještě s originální přepravní fólií, dnes už nestihnu ani omylem nechat si nalepit pořádnou...

Co mě zaujalo, že SmartSwitch umí bezdrátový přenos dat mezi "starou" S9+ a novým Note9. Starý telefon začne vydávat zvuky asi jako kdysi modemy (pamatujete?) - trochu jsem se nejdřív lekl - a nový se chytil. Pak se jen vybere co přenášet a zbývá už jen počkat.Note9-512.jpg

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Tak tě nakonec zlákalo vyzkoušet  telefon s tužtičkou?  Ta kombimace interní paměť a karta je naprosto brutální porce paměti. Dost mě zajímá,  jakou budeš  mít  zkušenost s používáním fólie a S Penu, jestli budou ve fólii zůstávat stopy a přesnost  ovládání atp.

Ještě jsem chtěl  dodat k tomu přenosu dat, že  tyhle zvuky jsem slyšel  nedávno,  když jsem přenášel  S7 do S8. Co všechno pomocí té apky přenášíš?

Superuser I
Superuser I

Nakonec jsem to stopnul, protože to bylo nějaké pomalé a neměl jsem to pod kontrolou. Já si už včera udělal ručně kopii S9+ do PC, takže jsem použil neznačkový, ale o to rychlejší kabel a přenesl co chci a kam chci.

Ale dost složek bylo už založených a částečně vyplněných, takže se asi nepřenášelo jen to, co jsem mu řekl - multimédia.

No a jo, já měl už Note8 a tam ty vrypy byly, ale přes noc se vždy vyhladily. Tak uvidíme. Škoda, že jsem to neměl na DatartExpu, mohl jsem si nechat dát fólii zdarma (ale tam beztak asi dávali tu nejlevnější)

Superuser I
Superuser I

Jen tak pro zajímavost,  co budeš používat za obal/pouzdro?

Superuser I
Superuser I

Transparent clear cover a fólii 

Superuser I
Superuser I

Už nevím, kde přesně to bylo, ale ptal ses na graf. editor s podporou S Pen. Neznáš Polarr? Podle mě jeden z nejlepších na mobilních zařízeních, používal jsem jej dříve na jiné platformě. Teď jsem ho zkoušel na Note 9 a vypadá to, že reaguje na přítlak při retuších a při přejíždění stylusem nad obrazovkou posunuje vyzoomavaný výřez v rohu, myslím, že s Notem to bude moc dobrá kombinace.

Superuser I
Superuser I

Hm, jenže to se platí měsíčním paušálem. To jsem ještě ochotný překousnout u Photoshopu (protože mně nic jiného nezbývá), ale ne u něčeho, co pro mě bude spíš hračka

Superuser I
Superuser I

Tak to vyzkoušej a uvidíš, ta cena 600/rok je podle mě symbolická, první měsíc zdarma a pak předplatné zrušíš. V mobilu bude stejně všechno hračka a na pořádnou práci to nebude, barevný profil, kalibrace displeje atp., ale to dobře víš. Záleží co od toho vyžaduješ.  Také jsem měl kdysi představu, že budu všechno dělat jen na tabletu, příp. telefonu, ale tam se dá tak akorát zapnout aut. úprava v google fotkách, jinak je to trápení. 

Autoři s nejvíce přijatými like