Podpora

Open search

Problém z púzdrom Samsung LED VIEW COVER model – EF-NN975 na (note s10+)

VYŘEŠENO
Apprentice

Dobrý deň.

Kúpil som si originál puzdro Samsung LED VIEW COVER model – EF-NN975 na môjho Nota S10+

a neukazuje my mnou nastavene ikony na volania (ak si na niekoho nastavím srdce, mesiac, vlna...) a dotyčný my vola tak sa na kryte ukazuje iba telefónne číslo bez ikony srdca....

Na aplikácii Editor LED ikon som v telefóne povolil všetky povolenia ktoré aplikácia vyžaduje aj som aplikáciu odinštaloval a znova inštaloval a znova nastavil ikonu na volania ....po volaní sa ukazuje stále na zavretom kryte len telefónne číslo.

Neviem ci je to chyba softvéru uvedenej aplikácie lebo neviem dôvod prečo to nejde.

Vie my niekto poradiť?

Ďakujem

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser II
Superuser II

Napadá mě pár možností:

• nemáš dotyčné číslo uložené víckrát, třeba jednou v teelfonu, jednou na Google, jednou v Samsung účtu...?
  • nemůže být nějaký problém ve formě čísla, např. uložené s mezinárodní předvolbou vs uložené bez mezinárodní předvolby?
3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser II
Superuser II

Napadá mě pár možností:

• nemáš dotyčné číslo uložené víckrát, třeba jednou v teelfonu, jednou na Google, jednou v Samsung účtu...?
  • nemůže být nějaký problém ve formě čísla, např. uložené s mezinárodní předvolbou vs uložené bez mezinárodní předvolby?
Apprentice
Dakujem za radu.
Ano, bol problem v tom, ze cisla boli na viac uctoch.🤔
Premiestnil som kontakty z uctov len do telefonu a uz to funguje ako ma.👍
Toto by ma nebolo fakt napadlo😎
Superuser II
Superuser II

Tak to jsem rád, že to pomohlo. Já se s tím potkal už dávno, když se nespouštěl vyzváněcí tón apod.

Autoři s nejvíce přijatými like