Podpora

Open search

Originální příslušenství (pouzdra a nabíječky) pro Note 10

VYŘEŠENO
Superuser II
Superuser II

Ahoj,

vím že řada z Vás využívá na své telefony ochranná pouzdra, fólie a kryty a tak přináším pro přehled možnosti originálního příslušenství na Note 10/10+:

Co za příslušenství nejraději používáte? Já se musím přiznat, že nejraději mám telefon úplně bez jakéhokoliv pouzdra nebo folie......ale.......chce to samozřejmě už nutnou dávku opatrnosti, obzlášť u takto drahých telefonů.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Explorer

Díky, už není třeba, kryt mi to opravdu vyrešil. Využívám OneHandOperation a boční panel, tak některé dotyky v okraji jsou úmyslné  

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Explorer

Note10 nepodporuje 45W nabíjení ? 

Voyager
Iba Note 10+ podporuje 45W nabíjačku. Rozdiel medz 25W a 45W je 3 minúty v nabíjaní.
Explorer

Pořídil jsem Protective Standing Cover a jsem spokojený. Hned se cítím při používání líp, protože nemám strach, že by se telefonu něco stalo, kdyby mi z ruky vypadl  

Používal jsem už na NOTE9 a hned jsem pořídil i na N10+. Telefon se mi i lépe drží a díky krytu nedochází k nechtěnému dotyku na okrajích při používání. 

Superuser II
Superuser II

Díky za komentář . Klidně se s námi můžeš podělit a poslat fotografii, jak telefon vypadá v tomto krytu

Voyager

@90Adam Na to, aby si nemal náhodné dotyky slúži aplikácia "‘Edge Touch", ktorú si môžeš stiahnúť zo Samsung Store. Funguje luxusne. 

Explorer

Díky, už není třeba, kryt mi to opravdu vyrešil. Využívám OneHandOperation a boční panel, tak některé dotyky v okraji jsou úmyslné  

Explorer

20190912_155732.jpg20190912_160014.jpg20190912_155839.jpg20190912_160006.jpg

Superuser II
Superuser II

Pěkné 

Voyager

To je už moc na mňa. Ja mám Slim od Spigen a aj s tým mám problém. Bez krytu to je proste top.

Autoři s nejvíce přijatými like