Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Android 10 na Note 10 (OTA aktualizace)

(Téma vytvořeno: 19-12-2019 01:33 PM)
849 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj Community,

 

dnes (19. 12. 2019) jsem obdržel oficiální aktualizaci na Android 10 přes OTA (Over-the-Air) pro Galaxy Note10+.

 

Schválně jsem udělal aktualizaci z Androidu 9 na Android 10 bez hard resetu a napíši zde zkušenosti, jestli pozoruji nějaké případné zpomalení, či je vše bezproblémové :winking-face:

 

Seznam změn:

 

Screenshot_20191219-133454_Gallery.jpgScreenshot_20191219-133507_Gallery.jpgScreenshot_20191219-133523_Gallery.jpgScreenshot_20191219-133537_Gallery.jpgScreenshot_20191219-134003_Gallery.jpg

 

 

11 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Tak objektivně musím říci, že po první půl hodině zkoušení se zdá být vše naprosto v pořádku a bez problémů. Opravdu nepozoruji že by byl telefon nějak pomalejší nebo něco nefungovalo. Budu zkoušet samozřejmě dál, ale takhle na první pohled i bez hard resetu vypadá vše ok :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

Fandaklara
Pathfinder
Možnosti

Tak mě jediný co se stalo tak mám trošku rozhozeny kontakty a na whatsappu jsem měl zakázané kontakty. Jinak zatím dobre 

Samsung S24 ultra 1tb blue
Samsung watch 5 pro LTE
Samsung buds live
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Tak aktuálně po 1. dni zkoušení jsem s novým Android 10 naprosto spokojený a opravdu nemohu říci nic negativního. Systém funguje parádně a nezaznamenal jsem nic co by mi nefungovalo nebo zpomalovalo telefon. Za sebe tedy odzkoušená aktualizace bez hard resetu a vše ok. Tohle se Samsungu povedlo a navíc ještě před vánoci :ok-hand::thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

RudyT
Explorer
Možnosti

Pokiaľ je klávesnica úplne dole, to znamená gestá potiahnutím zdola a nezobrazené tlačidlo skrytia klávesnice, tak spodný rad na klávesnici reaguje veľmi zle. Podržanie bodky aby sa zobrazili ostatné znaky reaguje len od polovice klávesy *****.

Rozloženie rýchleho panela, je zlé. Po krátkom potiahnutí máte 6 tlačidiel po dlhom potiahnutí už le 4 vedľa seba. Je to mätúce. Vo fotoaparáte máte zbytočné tlačítko prepnutia medzi predným a zadným fotoaparátom, keď to ide potiahnutím po obrazovke. Spúšť videa tam bola lepšia. Zapnuté Bluetooth sa nezobrazuje v info lište a keď ju potiahnete dole, tak sa zobrazí a vidíte aj zapnuté tlačítko. Načo? (táto chyba bola aj v A9)

0 Like
Judes1
Pathfinder
Možnosti

Osobne som zatiaľ s Note 10plus spokojný, klávesnicu používam SwiftKey a nemám s ňou problém.

To tlačítko prepínania medzi predným a zadným fotoaparátom je fakt zbytočne.

A čo sa zobrazenia BT v stavovom riadku týka to u mňa na A10 je zobrazené (používam, sparované s hodinkami) čo v A9 nezobrazovalo.

Možno záleží aj na usporiadaní prepínačov v sťahovacej roletke (neskúšal som), neviem ako to máte ostatný ale u mňa v stavovom riadku zaskočilo že nezobrazovalo ikonu zapnutého NFC (bol som zvyknutý z Mate 10Pro) že to zobrazovalo. 

Na obrázku je vidno aj stavový riadok a aj použitá klávesnica. 

 

Sorry ak sa nepodarí, prvý krát sen na toto fórum vkladám obrázok.

 

Screenshot_20200118-222645_Chrome.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Buds +
0 Like
RudyT
Explorer
Možnosti
Používaš gestá? A vidím, že máš zapnuté aj tlačítko prepínania klávesníc aj skrytia klávesnice, vtedy problém nie je. Skús ich vypnúť a problém nastane. Ten Bluetooth ma prekvapuje, že ti zobrazuje. Máš slovenskú distribúciu?
0 Like
Judes1
Pathfinder
Možnosti

Používam gestá tie od spodu aj z boku. 

Tlačítko prepínania klávesníc som už vypol ale to tlačítko skrytia klávesnice nemám ani šajnu kde ho vypnúť (nabehlo to tam ak sa nemýlim až z A10). Akej je telefón distribúcie netuším, kupoval som ho v O2, tak predpokladám ze na nás trh. 

-----------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Buds +
0 Like
Judes1
Pathfinder
Možnosti

Inak to zobrazenie BT som našiel aj tu na fóre hneď v prvom príspevku.

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note10-Note10/Probl%C3%A9my-a-ich-nahlasovanie-Note-10-10...

-----------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Buds +
0 Like
RudyT
Explorer
Možnosti
Zobrazenie/navigačný panel/zobraziť tlačidlo skrytia klávesnice