Wsparcie

Open search

OneUI 2.0 Android 10 Beta Dla Galaxy Note 10 / 10 +

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witajcie, czy ktoś posiada informacje kiedy  i czy w ogóle mają się pojawić beta testy do Androida 10 dla Notatników??
Oczywiście dla polski, w wersji czystej niebrandowanej XEO
wczoraj pojawiła w aplikacji Members wzmianka o becie andka 10 ale nici o note :(

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@kMqStore, Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Polska, poinformował na Twitterze, że na razie nie będzie bety dla modeli Note10. Dobra informacja jest taka, że skoro nie będzie na razie to pojawi się później. W zeszłym roku modele Note9 nie otrzymały w ogóle dostępu do bety w naszym kraju. Trzymam zatem kciuki za szybkie udostępnienie testów dla modeli Note10 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21
Apprentice
Też jestem ciekawy. Narazie pojawiła się tylko zmiana z przejdź do samsung members na zarejestruj się ale wyskakuje błąd serwera
Superuser I
Superuser I

@kMqStore, Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Polska, poinformował na Twitterze, że na razie nie będzie bety dla modeli Note10. Dobra informacja jest taka, że skoro nie będzie na razie to pojawi się później. W zeszłym roku modele Note9 nie otrzymały w ogóle dostępu do bety w naszym kraju. Trzymam zatem kciuki za szybkie udostępnienie testów dla modeli Note10 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

First Poster

Czy komuś też wywala "Błąd serwera. Spróbuj ponownie później" po kliknięciu zarejestruj w aplikacji Samsung Members?Note 10+

Apprentice
Tak. Ja mam to samo.
Superuser I
Superuser I

@tYsU, dokładnie taki sam problem pojawia się na moim Note10+. Trzeba cierpliwie czekać.

Screenshot_20191025-225016_Samsung Members.jpg

Explorer
Czy testy do bety już ruszyły, czy jeszcze są wstrzymane ?
Superuser I
Superuser I

@robo0007, testy dla modeli Note10 jeszcze nie wystartowały i nie wiadomo kiedy zostaną udostępnione w naszym kraju. Trzeba cierpliwie czekać.

Explorer
Dzięki, a już myślałem że przegapiłem 😁😁😁
Superuser I
Superuser I

@robo0007, trzymam rękę na pulsie. Jak tylko zostaną udostępnione testy to informacja pojawi się w tym wątku 

Autorzy z największą liczbą like