Wsparcie

Open search

Galaxy Note 10 i pierwsze wrażenia po Galaxy Unpacked

Observer

Efekt bokeh i sterowanie urządzeniem na odległość za pomocą SPena robi wrażenie, super opcje!

First Poster

Świetny telefon. Ciekawę czy będzie można grać przy użyciu rysika w Wizards Unite

Explorer

Spoko wygląd  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Expert

Ja czekam tylko na wersję w niebieskim kolorze Cudeńko!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Wszyscy o Aura Glow, a to Aura Red najszybciej mi skradł serce. Chociaż, przyznam, ideałem byłoby gradient pomarańcz-czerwień, ale to już chyba przestarzały temat 
To teraz się zacznie "ciułanie" 

First Poster

Z tego co wyczytałem wczoraj na samsung.com/us, niebieska wersja została stworzona tylko na rynek amerykański.
Oby nie, bo sam chcę kupic N10+ właśnie w tym konkretnym kolorze
Używając opcji chat-na-żywo na Samsung Polska - konsultant również nie potrafił odpowiedzieć mi na pytanie czy kolor Aura Blue będzie dostępny w Polsce.

Hotshot
Explorer

SmartSelect_20190814-223748_Instagram.jpg

Hotshot

@N81  Pięknie się prezentuje 

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM@MateuszT@LCCoolC@RadekK, dobre wieści! Smartfon w kolorze Aura Blue zaczyna pojawiać się w Europie. Pierwszym państwem z dostępem do wersji niebieskiej jest Austria. Do tej pory ta wersja kolorystyczna była dostępna wyłącznie dla amerykańskiego sklepu BestBuy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like