Wsparcie

Open search

Drżenie telefonu.

ROZWIĄZANE
Apprentice

Mój note 10 plus wyraźnie drży w czasie odtwarzania muzyki gdy go  trzymam w ręku.Takie zjawisko nie występuje w moim starym note 9. Cz y telefon jest zepsuty czy  tak ma być? Występuje to praktycznie niezależnie od ustawionej głośności.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

@nismo  napisał(a):

@RoHar, jeżeli masz możliwość to sprawdź czy w innych modelach Note10+ w dowolnym sklepie z elektroniką występują takie same objawy. Dla pewności możesz się również udać do punktu serwisowego, gdzie Twój telefon zostanie sprawdzony i w razie potrzeby naprawiony. Przed wizytą w serwisie wykonaj wskazówki podane przez @vdsl2, aby wykluczyć błąd po stronie oprogramowania lub zewnętrznej aplikacji.

T

8 ODPOW. 8
Legend

@RoHar  Czy ten problem był od samego początku, czy pojawił się po aktualizacji softu telefonu N975FXXU1ASHE?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@RoHar  Czy ten problem był od samego początku, czy pojawił się po aktualizacji softu telefonu N975FXXU1ASHE?

Występuje od początku.

Legend

@RoHar  Trochę dziwne czy instalowałeś jakieś inne aplikacje ? Czy telefon był przywracany z kopii ze starego telefonu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak.

Legend

To spróbuj skorzystać z Trybu bezpiecznego , ale też proponuje Ci przywrócić telefon jeszcze raz, ale bez  kopii zapasowej. 

Superuser I
Superuser I

@RoHar, jeżeli masz możliwość to sprawdź czy w innych modelach Note10+ w dowolnym sklepie z elektroniką występują takie same objawy. Dla pewności możesz się również udać do punktu serwisowego, gdzie Twój telefon zostanie sprawdzony i w razie potrzeby naprawiony. Przed wizytą w serwisie wykonaj wskazówki podane przez @vdsl2, aby wykluczyć błąd po stronie oprogramowania lub zewnętrznej aplikacji.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

@nismo  napisał(a):

T

Apprentice

Tak zrobiłem. Note 10 plus tak ma ,podobnie jak s10. Mnie to nie odpowiada. Nie lubię słuchać ręką. Wolę uszami. Ale trudno. Samsung tak zrobił. Poza tym moim subiektywnym zdaniem dźwięk muzyki jest gorszy niż w note 9.

Autorzy z największą liczbą like