Wsparcie

Open search

Galaxy Fold debiutuje w Polsce!

Superuser I
Superuser I

001_samsung_galaxy_fold_event.jpg012_samsung_galaxy_fold_event.jpg

Firma Samsung poinformowała dzisiaj, że innowacyjny telefon Galaxy Fold pojawi się w Polsce w piątek 18 października. Jest to pierwszy smartfon ze składanym wyświetlaczem Infinity Flex Dynamic AMOLED o przekątnej 7.3 cala. Posiada procesor Snapdragon 855 wspierany przez 12 GB pamięci RAM. Dzięki dwóm nowym funkcjom Multi-Active oraz App Continuity korzystanie z dużego wyświetlacza stanie się wygodniejsze. Więcej informacji o telefonie Galaxy Fold znajdziecie w poniższych odnośnikach:

[IFA 2019] Wielki powrót Samsung Fold!

Galaxy Fold oficjalnie - sprawdź specyfikację!

Galaxy Fold - technologiczny krok do przodu

Technologia 5G, z czym to się je? A90 5G, S10 5G oraz Note 10 5G.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
6 ODPOW. 6
Community Manager

@nismo, brakuje tu tylko Twojej fotki z Foldem

Superuser I
Superuser I

@MonikaK, proszę bardzo!

20190906_114418.jpgGalaxy Fold podczas targów IFA Berlin 2019

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Pathfinder

Błąd w Samsung Mrlembers wyraz BIEŻĄCO ..Screenshot_20191017-133837_Samsung Members.jpg

Legend

@krampik1982  napisał(a):

Błąd w Samsung Mrlembers wyraz BIEŻĄCO ..

Sam też popełniłeś błąd w Samsung Members.

Superuser I
Superuser I

@krampik1982, Błąd jest już poprawiony

ony.jpg

Big Cheese

Piękny ten Galaxy Fold 20191026_201953.jpg

20191026_202007.jpg

Autorzy z największą liczbą like