Wsparcie

Open search

wspomniania użytkownika w poście

Navigator

jak się wspomina prosto jakiegoś użytkownika na tym forum z @ jako linkiem?

28 ODPOW. 28
Voyager

@DarekWa dokładnie tak 😊.

Sprawdź- powinno działać bez problemu.

Michał P

Navigator

@MichalP i co, linkuje do profilu?

Navigator

chyba jednak nie...

Voyager

Cześć,

dostałem powiadomienie, więc działa ale nie tak jak byśmy oczekiwali tzn otrzymałem powiadomienie bo wcześniej napisałem komentarz do postu a nie dlatego że mnie podlinkowałeś.

Ta niedogodność niestety wraca....powalczę z tym w wolnej chwili i odezwę się w temacie.

Miłego dnia

Michał P

Legend

Coś u mnie nie działa to prawidłowo na EDGE wyłowanie przez @ ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

DamianK Moderator
Moderator

@vdsl2 musisz wybrać 'Odpowiedz'. Gdy wybierasz 'Szybka odpowiedź' tagowanie userów nie działa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Legend

@DamianK tak właśnie robie jak piszesz ale efekt jest taki teraz piszę z IE

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

DamianK Moderator
Moderator

@vdsl2

Specjalnie założyłem nowe konto na forum i odpaliłem w IE - wszystko działa jak należy. Może to problem z przeglądarką

Capture11.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Legend

@DamianK Zapomniałem dopisać że mam Windows 10 ale teraz piszę z Windows 7

Edit na innej Społeczności nie ma problemu na tym samym Lithium

Autorzy z największą liczbą like