Wsparcie

Open search

wspomniania użytkownika w poście

DamianK Moderator
Moderator

@vdsl2 Wysłałem Ci wiadomość prywatną.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Navigator

o działa

@DamianK

Legend

@DarekWa  napisał(a):

o działa

@DamianK

Działa bo masz wyszą range

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Legend

@Karolka87  Jak dobrze Cię rozumiem chodzi o to jak w tym temacie  ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
@vdsl2 - teraz ja nie bardzo Cię rozumiem
Superuser I
Superuser I

@Karolka87@vdsl2 chciał zwrócić Twoją uwagę na wątek, w którym poruszany jest temat oznaczania użytkowników w wiadomościach 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@Karolka87  A może chodzi  Ci o to ? do wskazania odpowiedniej odpowiedzi z linku ?

Przechwytywanie.PNG

Explorer
@nismo, @vdsl2 - bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Chodziło mi tylko o to, że login z @ u mnie się nie podkreśla/podlinkowuje, gdy do Was piszę. A jak Wy piszecie do mnie, to mój login jest ładnie podkreślony na niebiesko Takie babskie tłumaczenie
Superuser I
Superuser I

@Karolka87, tak jak wspomniałem w innym wątku, możliwość korzystania z oznaczeń @ jest możliwe dopiero po napisaniu określonej liczby wiadomości. Wydaje mi się, że trzeba napisać 5 lub 10 wiadomości, aby można było korzystać z tej funkcji forum.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo  trzeba zdobyć odpowiednią range, a nie ilość odpowiedzi.

Autorzy z największą liczbą like