Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Zarządzanie zdjęciami na forum

(Temat utworzony: 07-01-2019 08:52 AM)
756 Wyświetlenia
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cześć.

Gdzie na forum znajdę opcję zarządzania dodanymi fotkami ? Dodałem zdjęcie, które chciałbym usunąć i nie widzę takiej funkcji.

 

foto.JPG

 

Przy okazji chciałbym zapytać jeszcze o funkcję albumów. Domyślnie są dwa ("Ukryte" i "Publiczne").

 albumy 1.JPG

 

 

Jak widać powyżej stworzyłem sobie dodatkowy album o nazwie "24". Jak go skasować ?


0 Like
5 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Zobacz gdzie są twoje obrazy klik i wiecej pomoc

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Zdjęcia możesz usuwać na karcie "Wszystkie obrazy". Musisz najechać na dany obraz i wtedy pojawi się krzyżyk, za pomocą którego możesz usunąć zdjęcie. Odnośnik do wszystkich obrazów podał @vdsl2. Znajdziesz je również na dole strony w zakładce "Mój profil".

 

Usuwanie-obrazow-profil.jpg

 

Albumy możesz usuwać w tym samym miejscu. Żeby zobaczyć opcje związane z usuwaniem albumów musisz włączyć opcję "Włącz przetwarzanie wsadowe".

 

Usuwanie-albumow-profil.jpg

 

Daj znać czy sobie poradziłeś.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24Poradziłem sobie. Po prostu chciałem usuwać zdjęcia z poziomu zakładki "Zdjęcia" przy dodawaniu odpowiedzi. Po przeczytaniu pomocy teraz wiem, że powinienem wejść w profil i na dole są wszystkie zdjęcia i wejście do mojej galerii.

 

Tylko chciałbym zapytać jak wejść w zakładkę pomoc bezpośrednio ze strony, a nie przez link, który podał @vdsl2. Wczoraj właśnie tego szukałem i nie umiałem znaleźć. Odnośnik do pomocy powinien znajdować się w stopce strony:

 

stopka.JPG

 


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, próbowałem znaleźć odnośnik do pomocy bezpośrednio ze strony forum, ale również nie znalazłem.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kamil40013Są dwie możliości wejścia do pomocy przy wylogowanym i zalogowanym 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG