Wsparcie

Open search

You're not eligible for this event

ROZWIĄZANE
Apprentice

Cześć, czy tylko ja mam problem dzisiaj z tym żeby brać udział w konkursie na Galaxy S10? Ciągle mi wyskakuje błąd. I to tylko dzisiaj. Wcześniej wszystko było w porządku kiedy sprawdzałem  po prostu nie wysyłałem zdjęcia. Już napisałem do Samsung ale martwię się, żebym w końcu otrzymał dostęp do formularza zgłoszeniowego  Screenshot_20190219-082417_Samsung Members.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Legend

@SpyklowSprawdź teraz powinno już działać prawidłowo

Screenshot_20190219-132656_Samsung Members.jpgScreenshot_20190219-132704_Samsung Members.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

5 ODPOW. 5
Legend

@Spyklow  U mnie działa bez problemu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Spyklow, niestety nic nie poradzimy na forum. Musisz poczekać na odpowiedź organizatora konkursu. Przy okazji dziękuję za przypomnienie. Jak uda mi się dzisiaj zrobić ciekawe zdjęcie to spróbuję wziąć udział w konkursie i dam znać czy wszystko przebiegło bez problemu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Ja w ogóle nie wiem w czym kryje się rozwiązanie, nawet stworzyłem nowe konto i wszystko jedno nic się nie dzieje.
Highlighted
Legend

@SpyklowSprawdź teraz powinno już działać prawidłowo

Screenshot_20190219-132656_Samsung Members.jpgScreenshot_20190219-132704_Samsung Members.jpg

Apprentice
Już działa, super, dzięki!
Autorzy z największą liczbą like