Wsparcie

Open search

Witaj piękny! Żegnaj stary! [Galaxy S8|S8+]

Legend

@Kasia_Czy dobrze został spakowany twój telefon w orginalnym opakowaniu i czy pewna jesteś że nie miał żadnej ryski na obudowie ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Do wysyłki telefon zapakowany był w oryginalne pudełko, owinięte grubą warstwą folii bąbelkowej i dodatkowy karton na zewnątrz. Jeżeli chodzi o stan telefonu - przez cały okres użytkowania był zabezpieczony -  w silikonowym etui i szkło hartowane na wyświetlaczu - zdjęte tuż przed wysyłką. Dodatkowo wyczyściłam telefon miękką szmatką z odcisków palców. Obejrzałam go dokładnie aby uczciwie podać stan na stronie wyceny. Telefon był na 100% sprawny - wszystkie klawisze działały bez zarzutu, nie zacinały się, reagowały idealnie, bateria trzymała tak samo długo jak w dniu zakupu, wyświetlacz idealny. Dodatkowo ładowarka była nowa nigdy nie użwana, oryginalnie zapakowana, ponieważ na codzień korzystałam z innej. Niestety nie jestem w stanie udowodnić tego wszystkiego. Byłam bardzo zadowolona z tego telefonu, ale skusiła mnie nowość, czas na zmianę. Zdecydowałam sie na kolejnego Samsunga właśnie dlatego, że byłam bardzo zadowolona z A3 - po tylu latach spisywał sie perfekcyjnie.

Legend

@Kasia_Pozostaje Ci się kontaktować 

Masz pytania dotyczące obsługi odkupu i wyceny:

+48 22 380 39 06

Zadzwoń do nas 22 380 39 06

witajnowy@kupimyto.pl

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Kontaktowałam się z nimi przez e-mail, odpowiadając na przesłana aktualizację wyceny. Oto odpowiedź:

Witam serdecznie,
dziekujemy za wiadomosc.
Bardzo nam przykro, ze jest Pani niezadowolona z przebiegu transakcji. Nowa oferta sprzedazowa zostala sporzadzona na podstawie testow diagnostycznych. Stacja diagnostyczna wykazala, ze klawisz strony domowej jest uszkodzony.

W naszej terminologii "niesprawne" urzadzenie to takie, ktore wymaga naprawy przed odsprzedaza.
W przypadku Pani telefonu, wymagana jest wymiana klawisza, a jest to droga naprawa.
Niska wycena jest glownie spowodowana koniecznoscia wymiany klawisza strony domowej.
Wycena Pani urzadzenia jest ostateczna.

Prosimy o wyrozumialosc i zyczymy milego dnia.

Pozdrawiam Serdecznie

[ochrona danych osobowych]
Zespól KUPIMYTO

Reasumując - w końcu dowiedziałam się co to znaczy niesprawne urządzenie.

Tak jak wspominałam w pierwszym poście - muszę przyjąć ich ofertę, inaczej zostanę z niczym.

Prosze poszukać  w necie - jest dużo osób w takiej sytuacji jak ja.

Przykro mi, że Samsung nic z tym nie robi.

Po Pana odpowiedzi wnioskuję, że temat zamknięty i z problemem zostaję sama.

Bardzo jestem zawiedziona - nie tak rozumiem promocję. Nie tak rozumiem pojęcie renomowana firma.

Może czas zweryfikowac z kim współpracujecie. Reputację buduje się długo, traci szybko i nie zawsze odzyskuje.

Jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana postawą Samsunga.

To Wy zmuszacie klientów do korzystania z kupimyto w celu skorzystania z promocji, nie biorąc odpowiedzialności za działanie nieuczciwego partnera.

Legend

@Kasia_Pozostaje dokłanie przeczytać kilka razy regulamin ja po jego przeczytaniu wolałem sprzedać swój telefon w komisie.

First Poster

Super promocja SAMSUNGA. Po przeczytaniu regulaminu nie opłaca się z niej skorzystać.

Muszę przeczytać - może będzie coś o oszustwach i wymyślonych usterkach.

Legend

Nie ma nic na temat żadnego oszustwa według mnie, takie uszkodzenie przycisku "HOME" mogła spowodować folia bąbelkowa która wcisnęła klawisz. 

First Poster

Folia bąbelkowa była na zewnątrz oryginalnego pudełka telefonu (proszę czytać ze zrozumieniem ostatnie posty). Telefon był w środku oryginalnego pudełka, w którym został kupiony ( dla ścisłości - ze wszystkimi przegródkami i wkładkami jakie zamontowano w fabryce, czy gdzie tam się robi pudełka i pakuje w nie telefony) - nie ma o czym mówić. Jałowa dyskusja, która prowadzi donikąd. Mam nadzieję, że moje wpisy ostrzegą innych przed korzystaniem z promocji Samsunga - zwłaszcza, że sam Samsung przestrzega przed korzystaniem z nich - w poście powyżej......

Legend

@Kasia_szkło hartowane też zostało na wyświetlaczu czy zostalo zdjęte przez Ciebie ?

First Poster

Zostało zdjęte, wyświetlacz wyczyszczony i obejrzany dokładnie - żadnych rys. Pisałam o tym wcześniej.

Autorzy z największą liczbą like