Wsparcie

Open search

Wiarygodność firmy

Superuser I
Superuser I
I jak dzisiaj sprawdziłem to na stronie Samsung ponownie pojawiła się informacja o partnerstwie GOLD.
Więc sprawa chyba już wyjaśniona

Czyli wygląda na to, że sklep jest w porządku. Jeżeli sprawa jest już wyjaśniona to możesz oznaczyć swoją wypowiedź jako rozwiązanie tematu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@AndyAAA, @nismo@vdsl2 Powiem tak, spadek z platinium do golda o czymś świdczy. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Tym samym ponownie zasiałeś ziarenko niepewności

Mimo wszystko uważam, że jeżeli sklep jest parnterem biznesowym Samsung i posiada certyfikat Gold to nie powinno być żadnych problemów.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Voyager

Pytanie tylko, czy certyfikat Gold gwarantuje, że urządzenie będzie z polskiej dystrybucji...

Osobiście nie robię zakupów poza partnerami handlowymi wskazanymi w regulaminach promocji Samsung, ale żyjemy w wolnym kraju, więc...

Superuser I
Superuser I

Na miejscu @AndyAAA zapytałbym o pochodzenie telefonu w tym konkretnym sklepie i dopiero po otrzymaniu rzetelnej informacji dokonałbym zakupu. Dla pewności można zamówić przez Internet i w razie wątpliwości zwrócić w ciągu 14 dni do sprzedawcy bez podawania przyczyny (odstąpienie od umowy kupna - sprzedaży).

Voyager

@nismo w rzeczy samej, tą samą propozycję miałam w myślach.

@AndyAAA mając numer IMEI sprzętu możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta - oni sprawdzą dla Ciebie pochodzenie sprzętu 

Apprentice
@nismo pan ze sklepu zapewnił mnie o polskiej dystrybucji myślę, że nie będzie problemu

Superuser I
Superuser I

Pamiętaj, że przy zamówieniu przez Internet możesz zwrócić telefon do 14 dni. Jeżeli będziesz miał wątpliwości odnośnie pochodzenia telefonu to poproś o sprawdzenie numeru IMEI - tak jak zaproponowała @showmeyour__.

Apprentice

Tak też postąpię

Dziękuję za pomoc 

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem jak kompleksowa i szybka jest wasza pomoc lepiej niż w salonie Samunga 

Autorzy z największą liczbą like