Wsparcie

Open search

Wiarygodność firmy

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam mam swego rodzaju problem.

Chcę zakupić telefon w firmie smalltronic, ale znalazlem nieścisłości. I ty pytanie do was z czego one wynikają? 

Po prostu wolę być na 101% pewny, że można im zaufać. Obsługa jest bardzo profesjonalna i miła, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. 

Screenshot_2018-12-17-22-40-55.png17.12.2018 Na stronie Samsung Polska lista firm współpracujących z Samsung bez informacji o partnerstwie Platinum (tydzień temu była informacja o certyfikacie w zakresie urządzeń mobilnych GOLD, ale już jej nie ma)

Screenshot_2018-12-17-22-39-10.pngA to strona firmy smalltronic.pl gdzie szczycą się partnerstwem PLATINUM

Capture+_2018-12-10-22-17-12.png10.12.2018

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I
I jak dzisiaj sprawdziłem to na stronie Samsung ponownie pojawiła się informacja o partnerstwie GOLD.
Więc sprawa chyba już wyjaśniona

Czyli wygląda na to, że sklep jest w porządku. Jeżeli sprawa jest już wyjaśniona to możesz oznaczyć swoją wypowiedź jako rozwiązanie tematu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
18 ODPOW. 18
Legend

@AndyAAATej firmy nie znam ale proponuje Ci zakup telefonu tu sklep Samsung lub ten x-kom 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Niestety nie ma już tego modelu na którym mi zależy
Legend

@AndyAAAA jaki to model telefonu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Note 8
Legend

Mozesz jeszcze zakupić w tym sklepie Note 8

Apprentice
Tak, jak zadzwoniłem to pan powiedział, że może zamówić.
I jak dzisiaj sprawdziłem to na stronie Samsung ponownie pojawiła się informacja o partnerstwie GOLD.
Więc sprawa chyba już wyjaśniona
Apprentice
Ta firma o której mowisz ma note8 z dystrybucji europejskiej
Legend

Czy jest dostepny na tej stronie Note 8 ?

Apprentice
Istnieje możliwość zamówienia
Autorzy z największą liczbą like