Wsparcie

Open search

Wesołych Świąt :)

Voyager

Drodzy Użytkownicy,

najlepsze życzenia świąteczne oraz wszystkiego dobrego w 2018 roku.

Spełniajcie marzenia !

Zespół Społeczności Samsung.

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

Całej Ekipie Społeczności Samsung,

Wszystkim Społeczniakom, Towarzyszkom i Towarzyszom :smileytongue:

Życzę zdrowych, pogodnych, radosnych a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Abyście w tym okresie dali odpocząć swoim urzadzeniom z literką "S" i przy wspólnym stole napawali się magią tych dni.

...aaa, no i oczywiście bogatego Mikołaja

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

Kochani Forumowicze i Droga Ekipo Samsung Community, życzę Wam mega technologicznych prezentów pod choinką, ale życzę Wam również abyście od tej technologii odpoczęli, rzucili ją choć na krótko w kąt i spędzili ten magiczny czas na spotkaniach i prawdziwych rozmowach z rodziną, bliskimi i znajomymi.życzenia2.png

choinka.gif

zdjęcie i gif wykonany Galaxy S9+

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Również składam świąteczne życzenia dla wszystkich użytkoników forum Społeczności Samsung! Dużo zdrowia, spokoju, radości i spełnienia marzeń!

Wesolych.jpgWesołych Świąt z pokładu mojego Galaxy Note9

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Hotshot

Szanowni Użytkownicy,

Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna. Życzę wam spokoju, szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech przyszły rok przyniesie całą masę innowacji w świecie technologii!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED