Wsparcie

Open search

Wesołego Alleluja!

MonikaK Moderator
Moderator

Drodzy Forumowicze!

Z okazji zbliżających się Świąt ekipa Forum Samsung składa najserdeczniejsze życzenia!

Słodko od Samsung.gifZdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz "Wesołego Alleluja"!

Pokażcie jak wyglądają Wasze Święta. Oby Słodko

Wesołego Alleluja!.gif

6 ODPOW. 6
GrandMaster

Wzajemnie, zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
radosnego wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodzinnym
i tych z przyjaciółmi.

A jak wyglądają święta? Jak poniższy stroik - piękne i kolorowe. A patrząc na to co się dzieje w kuchni, będą baaardzo smaczne. 

stroik.pngTryb Live focus - kolorowy punkt.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych życzę wszystkim Forumowiczom dużo zdrowia, radości, pogody ducha oraz wzajemnej życzliwości, a także wielu spotkań w gronie rodzinnym. Wszystkiego najlepszego!

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

Życzę Wszystkim z okazji świąt Wszystkiego Najlepszego !

Big Cheese

Zdrowych i wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzę Wszystkim użytkownikom

Superuser I
Superuser I

@MonikaK, teraz dopiero zauważyłem drugi GIF w Twojej wiadomości. Świetny pomysł. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Samsung! 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like