Wsparcie

Open search

Trenujesz z akcesoriami Samsung? Podziel się wynikami!

Highlighted
Hotshot

shelath.jpg

Cześć!

Samsung Community jest miejscem w sieci, w którym możemy dyskutować na dowolne tematy. Kwestie sprzętu i oprogramowania są niewątpliwie interesujące, jednak co powiecie na wprowadzenie serii wątków lifestylowych? Jestem pewny, że gro osób korzysta z telefonów, zegarków i opasek Samsung do monitorowania aktywności fizycznej.

Jak Wasze wyniki? Przyznam się, że nie jestem zapalonym sportowcem, jednak codziennie staram się wyrobić domyślnie ustalone przez Samusng S Health 6000 kroków.

SmartSelect_20190301-143328_Samsung Health.jpg

Czy macie udokumentowane prywatne rekordy? Np. liczba kroków, przebiegniętych lub przejechanych rowerem kilometrów? Z niecierpliwością czekam na zrzuty ekranu! 

Niech ten wątek będzie miejscem do dyskusji o postępach i wynikach naszej aktywności fizycznej. Przecież wakacje już tuż-tuż, forma nie zrobi się sama!

Zwróćcie uwagę, że w aplikacji S Helath jest zakładka "Razem". Dalej pod ikonką "Znajomi" macie możliwość zaproszenia dowolnych osób do rywalizacji. Poniżej mój kod QR, zaakceptuje każde wyzwanie Screenshot_20190301-144533_Samsung Health.jpg

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

12 ODPOW. 12
Big Cheese

@RadekK  napisał(a):

Czy macie udokumentowane prywatne rekordy? Np. liczba kroków, przebiegniętych lub przejechanych rowerem kilometrów? Z niecierpliwością czekam na zrzuty ekranu! 

U mnie tak to wygląda:

Screenshot_20190301-170822_Samsung Health.jpg

Także zamieszczam mój kod QR do zaproszenia:

SHealth_17_23_40_489.jpg

Hotshot

Robi się  coraz cieplej więc aktywności zwłaszcza na rowerze będzie coraz więcejScreenshot_20190301-174114_Samsung Health.jpg

Screenshot_20190301-174058_Samsung Health.jpg

Superuser II
Superuser II

Stary, ale coś tam jest 

S_Health.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Również udostępniam kod QR do zaproszeń 😁 oraz przyjmę każde wyzwanie.https://s.amsu.ng/sef6T57uy3WNKod QRhttps://s.amsu.ng/sef6T57uy3WNSHealth_23_17_41_768.jpg

Big Cheese

@Bartezxc, Lepiej będzie jak udostępnisz swój kod QR w formie obrazka zawartego w wiadomości, ponieważ twój link wygaśnie "w dniu 02.03 23:59" i nikt nie będzie Cię mógł dodać.

First Poster

Dodałem też obrazek 😁 a linka nie mogłem już usunac po dodaniu 😅 @kamil40013

Hotshot

Wow! Niesamowite wyniki Czy znajdziemy kogoś, kto przebije @kamil40013? 32 tysiące kroków to niezły wyczyn. @Szewcu72 jesteś blisko, jak na swój wiek nieźle się trzymasz

@PrzemekM, gdzie znalazłeś kartę "Najlepsze wyniki osobiste"? Nie mogę jej namierzyć.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED