Wsparcie

Open search

Szczęśliwego Nowego Roku!

Big Cheese

Szczęśliwego Nowego Roku i Wszystkiego Najlepszego w 2019 !

Ja sylwsetra spędzam testując oficjalne wydanie Pie na S9

Szewcu72 A co to za praca ?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, też bym chętnie sprawdził działanie Android Pie na Note9, ale niestety muszę jeszcze trochę poczekać 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

giphy.gif

Również pragnę życzyć wszystkiego najlepszego

w nowym 2019 roku. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

Wszystkiego dobrego w nowym roku kochani Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Was przyjemniejszy i bardziej owocny, niż miniony 2018

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser II
Superuser II

Pytanie dnia... pytanie dnia.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Drodzy, życzę Wam samych dobrych i pouczających zdarzeń w 2019 roku!

Życzę Wam również tego, co najważniejsze na co dzień - spokoju ducha, miłości i poczucia spełnienia.

giphySzczęśliwego Nowego Roku!

MonikaK Moderator
Moderator

Witajcie w Nowym Roku! Życzę nam, żeby był lepszy niż poprzeni!

Superuser II
Superuser II

@MonikaK i wzajemnie 

Autorzy z największą liczbą like