Wsparcie

Open search

Szczęśliwego Nowego Roku!

KrzysiekK Moderator
Moderator

1111 fire.jpgCześć forumowicze

W imieniu całego zespołu Społeczności Samsung chcę Wam przekazać życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół.

Życzę nam wszystkim roku technologicznych ekscytacji, z masą premier i niespodzianek.

Technologia zmienia nasze życie i wierzę, że w 2019 roku da nam jeszcze więcej powodów do uśmiechu.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas na Naszym forum i jestem pewien, że w kolejnym roku Nasza Społeczność będzie jeszcze bardziej liczna i zgrana.

Szampańskiej zabawy i mnóstwo energii na kolejne 12 miesięcy!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
17 ODPOW. 17
Superuser II
Superuser II

hny.gif

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Nowy Rok przywitajcie w szampańskim nastroju ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile. Pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2019

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Dziękuję i również życzę Tobie oraz całej Społeczności wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku!

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

Życzę wszystkim  w społeczości Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym nowym 2019 roku!  

Superuser II
Superuser II

Szalonej zabawy do rana wszystkim balującym i spokojnej nocy wszystkim pracującym. 😉

computing.gif

Bo pracować musi ktoś, aby balować mógł ktoś.

Dzisiaj i jutro dyżurek pod kątem analizy bezpieczeństaw sieciowego...

tak, tak pilnuję aby wasze maszynki miały dostęp do World Wide Web 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, a jak ktoś nie pracuje i nie baluje? 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@nismo taki stan nie powinien istnieć... 

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, jak tak się dłużej zastanowić to masz sporo racji  Taki stan ma również swoje plusy w postaci przyjemnego, noworocznego wstawania 

Superuser II
Superuser II

Co to za przyjemność, boli głowa, ale masz świadomość, że impreza była super. 

Autorzy z największą liczbą like