Wsparcie

Open search

Spotkanie Społeczności Samsung 2018.09 - Relacja!

DamianK Moderator
Moderator

@DamianK @KrzysiekK @WojtekB @showmeyour__

Z okazji naszego udziału w targach IFA 2018 (Internationale Funkausstellung), nie lada okazją oraz inspiracją było dla nas spotkanie z innymi osobami tworzącymi zespół Samsung Community. Wzięli w nim udział moderatorzy, superużutkownicy, Community Manager’owie, Admini i inne osoby mające znaczący wpływ na funkcjonowanie Społeczności Samsung. Byli obecni przedstawiciele z wielu europejskich krajów: Hiszpanii, Portugalii, Czech, Francji, Holandii, Węgier, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście my, reprezentujący Polskę.

20180831_145949_HDR.jpgNasza polska ekipa Społeczności  20180901_120142.jpg...i znów my

Z uwagi na to, że dla wielu była to pierwsza wizyta w Berlinie, mieście,  w którym targi są organizowane, pierwszego dnia wraz z pozostałymi miałem możliwość zapoznania się z najładniejszymi zakątkami w centrum tego miasta.

20180831_164510.jpg

Na początku niemiecki oddział Samsung jako gospodarz zorganizował ponad

dwugodzinną wycieczkę segwayami.

Osobiście nie miałem możliwości z niej skorzystać, jednakże wraz z @KrzysiekK udaliśmy się na małą wędrówkę po centrum.

Więcej o samych segwayach może powiedzieć @showmeyour__ i nasz  Community Manager @WojtekB. Podobno są dużo stabilniejsze niż wyglądały.

2018-08-31 20.46.12.jpgTaki tam mały sznycel...

Zanim następnego dnia wyruszyliśmy na oficjalne spotkanie naszej Społeczności

oraz same targi, mieliśmy również możliwość spotkać się wieczorem w restauracji zwanej Schnitzelei Mitte.

Sama nazwa już wskazuje, z czego słynie ten lokal.

Mało kto był na tyle ‘dzielny’, by zmieścić naprawdę ogromnego sznycla, podanego w tradycyjny niemiecki sposób

Część osób udało mi się namówić na wspólne zdjęcie! Poniżej członkowie Społeczności z Węgier, Czech, Hiszpanii oraz dwie z czterech osób z naszego kraju.

IMG_20180905_182048.jpg

Następny dzień to część oficjalna. Na początku miała miejsce konferencja zespołu Społeczności. Przedstawione zostały statystyki, które potwierdzają, jak forum rozwinęło się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Widać było ogromny postęp -  to dzięki Wam! Serdecznie Wam za to dziękujemy. Oczywiście wiąże się to  z planami wdrożenia nowych aktywności, dzięki którym zachowamy dynamikę naszej grupy i będziemy powiększać naszą Społeczność.

IMG_20180906_151139.jpgShane - europejski Community ManagerIMG_20180906_151244.jpgYulian - europejski Community Manager

Poza opracowaną strategią, mieliśmy możliwość przeprowadzić tzw. Sesję „ ideation” , podczas której wymieniliśmy się sugestiami dotyczącymi poprawy funkcjonowania naszej Społeczności. Każda sugestia była wspólnie omówiona i większość z nich została zaakceptowana.

IMG_20180905_184217.jpgFrancuska ekipa SpołecznościIMG_20180906_151802.jpg 

Macie własne pomysły na usprawnienie forum? Podzielcie się nimi!  

Następnie udaliśmy się wspólnie w miejsce zwane Messe Berlin – to właśnie tam odbywały się targi IFA 2018. Więcej o samych targach dowiecie się w oddzielnym poście.  

Sprawdź też: Relacja z targów IFA2018

@Szewcu72 @LeszekJ @Dziadek_Staszek @_iwona_ @Atlantyda @ekoowalska @Nightwish13 @FACETO @soullesstrance@DragoSwd @PEIHA @RadekK @MateuszW1 @StaszekM @MichałJ @Aleksandra_S_W @EwaK@wdowapostalinie @mrtwardy @YulianK @ShaneB 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

Płaczę i żałuję, że z Wami nie byłem. A jednoczęśnie cieszę się, że wyjazd się udał i jesteście z niego zadowoleni.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@Szewcu72

Był męczący, ale faktycznie udany. Berlin pozytywnie mnie zaskoczył, choć czasami trudno było się dogadać po angielsku, zwłaszcza z kierowcami taksówek. Ale na szczęście wystarczyło wskazać miejsce docelowe na Google Maps

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like