Wsparcie

Open search

Samsung rozgościł się w plebiscycie Tech Awards 2018!

Voyager

 

tech awards.pngPlebiscyt Tech Awards 2018 techawards.onet.pl

Data 12 grudnia 2018 roku jest dobrze znana fanom nowych technologii. To właśnie w tym dniu poznaliśmy laureatów największego w Polsce plebiscytu Tech Awards, który tytułuje najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD w danym roku. Po wczorajszej gali nie ma wątpliwości, że Samsung porządnie rozgościł się na listach plebiscytu! 

 

 

 Samsung zupełnie zdeklasował innych nominowanych w kategorii „TV i audio”. Na pierwszym miejscu pięknie prezentuje się najnowszy QLED 8K Q900R. Warto dodać, że na pierwsze miejsce zasłużył nie tylko dzięki rozdzielczości 8K, ale również dzięki zastosowaniu algortymów AI, które w czasie rzeczywistym przetwarzają obraz i dźwięk tak, abyś mógł cieszyć się ich najwyższą jakością, a tym samym najlepszym doświadczeniem przed ekranem o rozdzielczości 8K. Więcej o samym telewizorze przeczytasz tutaj. Na drugim miejscu wyróżniono wyjątkowe rozwiązanie w postaci Samsung The Wall, czyli pierwszy na świecie telewizor o modułowej budowie w rozmiarze 146 cali. Warto poświęcić chwilę na bliższe poznanie tego nietuzinkowego sprzętu.

 

Samsung został wskazany jako jeden z dostawców najlepszych rozwiązań i produtków również w kilku innych kategoriach. Wśród smartfonów wskazano Samsung Galaxy S9+, argumentując to faktem, że jest on „jednym z najbardziejdopracowanych i kompletnych smartfonów dostępnych obecnie na rynku”. Natomiast w kategorii sprzętu AGD fani technologii wyróżnili zaawansowaną pralkę Samsung QuickDrive™ WW90M741NOO, jako jedną z najlepszych propozycji tego roku w swojej kategorii.

 

Wyniki plebiscytu wskazują, że uwagę interesariuszy przykuł również Samsung 970 Pro, czyli nośnik SSD NVMe. Zastosowanie nowego kontrolera Phoenix oraz autorskich, wielowarstwowych, kości pamięci MLC zapewniło temu sprzętowi 3 miejsce w kategorii Komponenty.

 

Również Galaxy Watch nie umknął uwadze fanów nowych technologii. Najnowszy smartwatch Samsung został wybrany jako jedno z najlepszych urządzeń oferowanych na rynku w tym roku i wyróżniono go na podium w kategorii Gadżety.

 

Wisienką na torcie jest oczywiście nominowanie i wskazanie marki Samsung jako jednej z najlepszych marek technologicznych we współczesnym świecie. Wyniki w poszczególnych kategoriach potwierdzają, że produkty sygnowane logo z szeroko rozpoznawalnym niebieskim napisem są jednymi z najbardziej pożądanych urządzeń elektronicznych na rynku.

 

Co myślicie o wynikach tegorocznego plebiscytu? Podzielcie się opinią 

1 ODPOWIEDŹ 1
Community Manager

Słychać więcej o Galaxy Watch Został wyróżniony w plebiscycie Zegarki Roku organizowanym przez magazyn Esquire.  Głosami czytelników Esquire, Galaxy Watch zwyciężył w kategorii Zegarki dla kobiet, pokonując czterech pozostałych konkurentów nominowanych w tej kategorii. I tym sposobem smartwachtche, które fascynują mężczyzn, zaczarowały także kobiety. Pełną listę nagrodzonych zegarków można znaleźć tutaj.watch.jpg

 

 

Autorzy z największą liczbą like