Wsparcie

Open search

Samsung ogrodnikiem na Dzień Ziemi!

MonikaK Moderator
Moderator

Cześć!

 

Cóż to za inicjatywa? Już Ci wszystko opowiadam, gdyż sama miałam przyjemność w niej uczestniczyć.

 

Ziemia to nasz niezmierzony w pełni dom, o który chcemy dbać - stąd cała idea tego święta, które liczy już 50 lat, a swoje urodziny obchodziło 22 kwietnia. Samsung rokrocznie przykłada swoją cegiełkę do celebrowania tego wydarzenia, a w tym roku uhonorował je w Łazienkach Królewskich. Tegoroczny Dzień Ziemi przypadł w czasie Świąt Wielkanocnych, więc akcja odbyła się 24 oraz 25 kwietnia. W wydarzenie było zaangażowanych 70 pracowników Samsung Electronics Polska na czele z Prezesem Josephem Kim oraz wsparcie w postaci pracowników Łazienek Królewskich, której przewodził ich dyrektor - Zbigniew Wawer.

 

ekoloversi.jpg

sadzenie.gif

 

Posadziliśmy łącznie 100 różaneczników. Rośliny były tak okazałe, że do niektórych egzemplarzy potrzeba było nawet 4 osób, gdyż w pojedynkę nie było szans na potyczkę z takimi kolosami. Te dostojne krzewy idealnie wpisały się w krajobraz ogrodów i przez wiele długich lat będą cieszyły oko turystów oraz osób przemierzających alejki w poszukiwaniu wyciszenia i kontaktu z naturą. Jeśli wybierasz się do Łazienek w poszukiwaniu naszych własnoręcznie sadzonych rododendronów, znajdziesz je w pobliżu Pałacu na Wyspie oraz w Ogrodzie Romantycznym, sąsiadującym z Belwederem.

 

 

różaniecznik kolos.jpg

 

Wyżej opisana inicjatywa to symbol. O stałych proekologicznych akcjach Samsunga dowiesz się więcej w tym artykule.

A co ja albo Ty możesz zrobić, aby wspomóc Matkę Naturę? Pamiętaj, że małe, codzienne kroki - takie jak segregowanie śmieci, organiczenie użycia plastików w postaci chociażby kubeczków lub przejażdżka rowerem zamiast po raz kolejny siadanie za kółkiem - to klucz do naszego wspólnego sukcesu.

 

Kochajmy więc świadomie naszą planetę Napisz Ty o nią dbasz

 

hołd matce ziemi.jpg

Autorzy z największą liczbą like