Wsparcie

Open search

Samsung Mistrzowie Kodowania, czyli jak kreatywnie spędzić ferie

MonikaK Moderator
Moderator

Cześć!

Ferie ruszyły pełną parą, a ja jako dobra ciocia od jakiegoś czasu zastanawiałam się, w jaki sposób mogę mądrze zorganizować czas moim bratankom i siostrzeńcom. Jestem fanką wspólnej zabawy przez naukę, stronię zaś od plastikowych zabawek, które zalały nasz rynek.

Niedawno znalazłam coś, co przykuło moją uwagę i myślę, że wspólnie z małymi pociechami spędzimy aktywnie czas, a dzieciaki wyciągną z tego dobrą naukę. Słyszeliście może o programie Samsung Mistrzowie Kodowania? Jeśli nie, zapraszam Was tutaj.

mistrzowie0.png

A w skrócie przytoczę Wam, że Samsung od 2013 roku promuje nowoczesne trendy w nauczaniu programowania mające zaszczepić wśród dzieci i młodzieży pasję do programowania. Do akcji włączono prawie 1700 placówek szkolnych z całej Polski, w których poprowadzono innowacyjne zajęcia dla dzieci, mające na celu zaprzyjaźnić dzieci z nauką kodowania.

A jak zacząć przygodę z programowaniem w domowym zaciszu? Na tę okoliczność w ramach programu przygotowano poradnik Aktywnowści ,,Na start", w którym znajdziecie 12 zadań do wykonania z dziećmi. Poradnik ten znajdziecie w wersji papierowej w autoryzowanych serwisach Samsung lub do pobrania w wersji cyfrowej na stronie www.samsung.com.

mistrzowie1.png

Jeśli i Ty tak samo podzielasz moje zdanie w kwestii mądrej zabawy, mam nadzieję, że z przyjemnością skorzystasz z poradnika i prześlesz feedback

Pozdrawiam ciepło!

Monika

2 ODPOW. 2
Legend

Jak plastikowe zabawki to może bierki ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

W pięciu województwach ferie ruszą dopiero 11 lutego  Wstępnie przejrzałem projekt i wygląda to obiecująco. Zobaczymy czy moja córka wykaże zainteresowanie 

Przy okazji zgłaszam błąd na stronie kampanii. Po kliknięciu w opcję Zobacz tutoriale pojawia się błąd związany z serwerem.

kampania.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like