Wsparcie

Open search

Samsung Mistrzowie Kodowania, czyli jak kreatywnie spędzić ferie

MonikaK Moderator
Moderator

Cześć!

 

Ferie ruszyły pełną parą, a ja jako dobra ciocia od jakiegoś czasu zastanawiałam się, w jaki sposób mogę mądrze zorganizować czas moim bratankom i siostrzeńcom. Jestem fanką wspólnej zabawy przez naukę, stronię zaś od plastikowych zabawek, które zalały nasz rynek.

Niedawno znalazłam coś, co przykuło moją uwagę i myślę, że wspólnie z małymi pociechami spędzimy aktywnie czas, a dzieciaki wyciągną z tego dobrą naukę. Słyszeliście może o programie Samsung Mistrzowie Kodowania? Jeśli nie, zapraszam Was tutaj.

 

mistrzowie0.png


A w skrócie przytoczę Wam, że Samsung od 2013 roku promuje nowoczesne trendy w nauczaniu programowania mające zaszczepić wśród dzieci i młodzieży pasję do programowania. Do akcji włączono prawie 1700 placówek szkolnych z całej Polski, w których poprowadzono innowacyjne zajęcia dla dzieci, mające na celu zaprzyjaźnić dzieci z nauką kodowania.

A jak zacząć przygodę z programowaniem w domowym zaciszu? Na tę okoliczność w ramach programu przygotowano poradnik Aktywnowści ,,Na start", w którym znajdziecie 12 zadań do wykonania z dziećmi. Poradnik ten znajdziecie w wersji papierowej w autoryzowanych serwisach Samsung lub do pobrania w wersji cyfrowej na stronie www.samsung.com.

 

mistrzowie1.png

 

Ruszam z testowaniem zadań z dzieciakami i niedługo opiszę Wam relację. Jeśli i Ty tak samo podzielasz moje zdanie w kwestii mądrej zabawy, mam nadzieję, że z przyjemnością skorzystasz z poradnika i prześlesz feedback

 

Pozdrawiam ciepło!

Monika

4 ODPOWIEDZI
Mastermind

Jak plastikowe zabawki to może bierki ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja


Superuser I
Superuser I

W pięciu województwach ferie ruszą dopiero 11 lutego  Wstępnie przejrzałem projekt i wygląda to obiecująco. Zobaczymy czy moja córka wykaże zainteresowanie 

 

Przy okazji zgłaszam błąd na stronie kampanii. Po kliknięciu w opcję Zobacz tutoriale pojawia się błąd związany z serwerem.

 

kampania.jpgDoceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Mastermind

@nismo  Jak już to chodzi o Certyfikat zabezpieczeń witryny internetowej nie jest jeszcze ważny lub wygasł.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja


Superuser I
Superuser I

@vdsl2, bardzo możliwe, że masz rację. Pojawia się błąd "500 Internal Server Error".Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like