Wsparcie

Open search

Samsung London Treasure Hunt czyli polowanie na atrakcje w Londynie

Superuser I
Superuser I

Pierwszy dzień naszego pobytu w Londynie to przede wszystkim wydarzenie Galaxy Unpacked 2019 czyli prezentacja najnowszych telefonów Galaxy S10e, S10, S10+ oraz S10 5G. Poznaliśmy również słuchawki Galaxy Buds, zegarek Galaxy Watch Active oraz opaskę fitness Galaxy Fit. Samsung zaprezentował również imponujące urządzenie Galaxy Fold ze składanym wyświetlaczem. Zerknijcie do tego wątku, w którym @Szewcu72 dokładnie opisał jak wyglądał nasz dzień oraz jakie atrakcje zapewniła nam firma Samsung.

 

20190220_210218.jpgSamsung Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

 

W trakcie pierwszego dnia poznaliśmy SuperUżytkowników z różnych części Europy. Mieliśmy przyjemność porozmawiać z użytkownikami z Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii oraz Włoch. @MonikaK  zorganizowała cały wyjazd a na miejscu opiekowali się nami @ShaneB oraz @YulianK, którzy są menedżerami Społeczności europejskiej (European Community Manager). Thank you guys one more time for great Samsung experience days! I hope that we will meet again on the next big event! 

 

20190220_160859.jpgSuperUżytkownicy oraz Moderatorzy z różnych części Europy

 

W drugi dzień Samsung zorganizował dla SuperUżytkowników Challegne Day pod nazwą London Treasure Hunt. Zgrupowanie niedaleko najsłynniejszego londyńskiego mostu Tower Bridge odbyło się o godzinie 9 rano. Zostaliśmy podzieleni na grupy i czekaliśmy na rozpoczęcie wyzwania. Nasza trójka czyli @MonikaK@Szewcu72 oraz ja zostaliśmy mianowani jako drużyna TeamExtra. Każda Społeczność otrzymała własną nazwę oraz telefon Samsung Galaxy S9+ wyposażony w niezbędne wskazówki. Smartfon został wyposażony w przygotowaną mapę z lokalizacją najważniejszych atrakcji oraz wyzwań, dzięki czemu mogliśmy szybko odnaleźć się w Londynie. Po krótkiej odprawie ruszyliśmy w miasto!

 

20190221_102843.jpgNasi towarzysze w londyńskiej przygodzie

 

Naszym zadaniem było fotografowanie londyńskich atrakcji i przesyłanie ich do specjalnie utworzonego wątku na angielskim forum. Lista była dosyć obszerna a czasu niewiele więc trzeba było dokładnie obmyśleć plan działania i podejmować szybkie decyzje. Każdy z obiektów oraz wyzwań posiadał określoną liczbę punktów. Ponadto użytkownicy mogą głosować na najlepsze zdjęcia. Udało nam się sfotografować między innymi most Tower Bridge, ogród St Dunstan in the East Garden, budynek The Shard, karuzelę London Eye, pałac Buckingham Palace, zegar Big Ben oraz zamek Tower of London. Po drodze mijaliśmy charakterystyczne budki telefoniczne, skrzynki pocztowe, autobusy oraz taksówki. To wszystko uwieczniliśmy obiektywem telefonu Galaxy S9+ i na bieżąco zasilaliśmy konkursowy wątek oraz nasze media społecznościowe. Zachęcamy do odwiedzenia konkursowego wąku i zagłosowania na najlepsze zdjęcia! Dla przypomnienia podam raz jeszcze nazwę naszej drużyny TeamExtra 

 

20190221_103207.jpgWyjątkowy ogród St Dunstan in the East Garden

 

Odwiedzenie wszystkich atrakcji było niemożliwe, ale daliśmy z siebie wszystko! Możecie być z nas dumni  Więcej zdjęć z Challenge Day wstawi @Szewcu72 w kolejnej wiadomości.


>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
4 ODPOW. 4
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Nic dodać, nic ująć w odniesieniu do wcześniejszego postu. Tak jak już napisał @nismo, drugi dzień pobytu w Londynie, to Challegne Day lub jak nazwali go organizatorzy @YulianK i @ShaneB - London Treasure Hunt.

My po pierwszych kilometrach "polowania" porównaliśmy go do popularnych programów telewizyjnych i nazwaliśmy "London Express" .   Patrząc na zdjęcia, które zamieszczaliśmy na forum, w serwisach społecznościowych oraz tych dostepnych na stronie London Superuser Experience 2019  mogłoby się wydawać, że (i tu skorzystam z bardzo popularnego ostatnimi czasy powiedzenia "na koszt podatnika"  zwiedzaliśmy sobie Londyn.

Nic bardziej mylnego. Niech potwierdzeniem tego będzie grafika zamieszczona poniżej.

 

SH.pngIlość pokonanych pieszo kilometrów i liczby kroków, które na nie przypadły.

Zapewniam Was, że gdybyśmy w ostatniej fazie naszego challenge'u nie skorzystali z double-decker'ów (Routemaster'ów), czyli popularnych czerwonych dwupoziomowych angielskich autobusów komunikacji miejskiej oraz metra, zwanego w Anglii Underground'em, to liczba naszych kroków byłaby 3-krotnie większa. 

Ale wystarczy już opowiadania o trudach London Express i dzielności naszej ekipy - TeamExtra. Ciekawszym będzie dla Was podziwianie uroków miasta uchwyconych obiektywami naszych telefonów.

Poniżej zamieszczę foto-kompilację naszej londyńskiej trasy pieszej dnia drugiego.

 

To wszystko jeszcze na nogach. 1.pngTower Bridge

 

2.jpgYeomen Warders

 

3.jpgSaint Dunstan

 

4.jpgBlack Cab

 

5.jpgThe Post Box

 

6.jpgThe Routemaster

 

underground.jpgEnter the Underground

7.jpgSt. Paul's Cathedral

 

8.jpgRed telephone box

 

9.jpgMillennium Bridge

 

10.jpgTate Modern

 

11.jpgShakespeare's Globe

I w tym miejscu skończyła się nasza piesza wycieczka. Stąd już wszędzie mieliśmy daleko a czasu było coraz mniej. Nie pozostało więc nic innego jak wskoczyć na górny pokład Routemaster'a i podróżować dalej do wyznaczonych celów.

 

12.jpgThe Brands

 

13.jpgHouses of Parliament

 

14.jpgLondon Eye

 

15.jpgBid Ben

 

16.jpgBuckingham Palace

Wszędzie piękne miejsca, budowle i budynki. Niestety czas płynął tak nieubłaganie szybko, że na ostatnią część naszej podróży po Londynie musieliśmy zejść do podziemia - Undreground i skorzystać z dobrodziejstw londyńskiego metra, aby...

 

17.jpgUndreground

 

18.jpgUndreground

 

19.jpgUndreground

...zdążyć na pożegnalny lunch z Superużytkownikami Samsung Community, móc się pożegnać i powiedzieć sobie "do zobaczenia", "do następnego razu". 

 

20.jpgLunch of Superusers

 

21.jpgLunch of Superusers

 

22.jpgLunch of Superusers

I tak oto skończyła się nasza przygoda w Londynie związana z Samsung Galaxy UNPACKED 2019. Niestety nie pozostało nam nic innego, jak udać się na lotnisko, wsiąść do pociągu... a nie to nie ta piosenka...  odprawić się, naładować telefony i wrócić do kraju.

 

23.jpgbrytyjski prąd

 

24.jpgna pokładzie

 

25.jpgfly by sky

Gdyby wydawało się Wam, że coś mało tych zdjęć, to macie rację. to nie wszystkie. Obiecuję jednak, że przygotuję specjalne pokazy slajdów i zamieszczę je na forum. Z drugiego dnia pobytu w tym temacie a z pierwszego w temacie: Londyn UNPACKED 2019 – wrażenia i przeżycia

 

W oczekiwaniu na pozostałe zdjęcia zachęcam Was do odwiedzenia strony London Superuser Experience 2019, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich drużyn, w tym naszej - TeamExtra i zagłosować na te, które się Wam podobają.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
European Community Manager
European Community Manager

Great article @nismo @Szewcu72 

Superuser I
Superuser I

@YulianK, thank you very much for your appreciation. It was a great pleasure for us to be able to participate in the Galaxy Unpacked event in London. Best regards for you, for @ShaneB and for all participants from all over the Europe 


>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

Thanks so much for you @YulianK , for @ShaneB and the other superusers, for the time you've spent together. As befits the Samsung Community family. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like