Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S8 - smartfon zaprojektowany na nowo

First Poster

Witam jestem od kilku dni posiadaczką telefonu Samsung s8 i mam pytanie ile wam trzyma bateria ?? Bo wydaje mi się że jak na nowy telefon to zbyt krótko w sumie jeden do półtora dnia

First Poster

S8 to badziew. Mam to prawie rok i już jest strasznie powolny mimo, że co jakiś czas robię reset do fabrycznych. Bateria również słabiutko. Samsung Experience to kicha. Moim następnym telefonem na pewno nie będzie już Szajsung. Żałuję, że przeszedłem się na niego z Nexusa od Google. Za rok biorę Pixela. 

Dodam jeszcze, że mamy już 2019 rok, a ja nadal mam na s8 androida 8.0 ahahaha

First Poster
Ok dzięki za odp no ja akurat bardzo chciałam ten telefon podoba mi się wizualnie tylko bateria długo nie trzyma
First Poster
To jeszcze takie pytanie nie natemat chciałabym usunąć konto z tego profilu ale nie wiem jak
Superuser II
Superuser II

@Paula191 to Ci widzę kolega @tr3mm0r pomógł. 😀😀😀 Zero konkretów, ale tak to wielu potrafi, czyli nic. 😉

Miałem 2 S8 w domu, został jeden, bo wymiana na S9.

Żona użytkuje swoją ósemkę już 2 lata i telefon wytrzymuje jej ponad 2 dni, nawet przy kiepskim zasięgu jaki ma w pracy. Poznaj swój telefon dokładnie, zwłasza ustawienia. Powyłączaj niepotrzebne opcje, inne odpowiednio skonfiguruj, a zobaczysz że może być lepiej.

Co do konta to musisz skontaktować się z administracją.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Dzięki za info kto jest tym administratorem??na pewno Samsung ale może coś wiecej
Superuser II
Superuser II

@Paula191 zajrzyj do tego wątku: Moderatorzy

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Paula191, zerknij również do wskazówek dotyczących zmniejszania zużycia baterii.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like