Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S8 - smartfon zaprojektowany na nowo

Navigator

uwolnijsmartfon.png

Konferencja Unpacked 2017 wprowadziła nas wczoraj w nowy standard na rynku smartfonów. Od pierwszego spojrzenia na Galaxy S8, uwagę zwraca wyświetlacz Infinity. Ramki zostały ograniczone do minimum. Równocześnie, zwiększyła się przestrzeń robocza. Nie wpłynęło to na rozmiar urządzenia i telefon nadal świetnie leży w dłoni. Przycisk home? Wtopiony w ekran, nasz smartfon wybudzimy, korzystając z czujnika nacisku.galaxy_s8_midnight_black_dual.jpgS8 oferuje nam wygodne i skuteczne mechanizmy bezpieczeństwa: tryb rozpoznawania twarzy, skaner linii papilarnych (umieszczony z prawej strony aparatu) i w końcu - skaner tęczówki oka.
Teraz odblokujesz swojego smartfona jednym spojrzeniem!

Duże wrażenie robi aparat, który świetnie poradzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych. Tylna kamera została wyposażona w 12 Mpx (matryca Duel Pixel) oraz jasny obiektyw F1.7. W przedniej kamerze (8 Mpx, F1.7) po raz pierwszy został zastosowany inteligentny autofocus.
Każde Twoje selfie będzie teraz udane jak nigdy wcześniej!

Możesz zostać jedną z pierwszych osób, do których trafi egzemplarz Galaxy S8 | S8+ 
Wczoraj (29.03) ruszyła przedsprzedaż
http://www.samsung.com/pl/promocje/galaxys8/

(pod wskazanym linkiem można znaleźć szczegółowe informacje)

galaxys8.jpg

Poniżej jeszcze krótka prezentacja ósmej generacji flagowego modelu Samsung: 

#GalaxyS8 #DoWhatYouCant #Ostrich

Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
17 ODPOW. 17
Apprentice

Fajna jest reklama ze strusiem, to się Samsungowi udało

https://youtu.be/hjKd24UCPYY

Navigator
wszystko super ale gdzie w przedsprzedaży jest kolor złoty?? :(
Explorer
tez mialam nadzieje na zloty...ale srebrny tex prezentuje sie pieknie, Samsungu moze jakiś konkurs z S8 do wygrania??;p
Apprentice
Uważam że nebieski jest fajny.
Podoba mi się, też pomysł z używaniem telefonu jako tabletu czy zamiast notebooka. Wszytko masz w jednym miejscu, niec nie trzeba kopiować, kwestią jest cena tej stacji na którą kładzie się s8, ciekawe ile kosztuje.
First Poster
W tym hicie nie działa lądowanie indukcyjne i dodatkowo nie można przenieść danych z chmury iCloud
Apprentice
Telefon prezentuje się bardzo ładnie, czuć w ręce, że trzyma się coś premium. Moje odczucia opieram na chwili zabawy w sklepie na modelu wystawowym i nawet już myślę, że do czytnik linii papilarnych bym się przyzwyczaił. Fajnym rozwiązaniem zapowiada się Dex - masz wszystko w jednym.
First Poster
Ja się przyzwyczaiłem do czytnika po jednym dniu użytkowania
Pathfinder
Mam S8 od soboty, polecam wszystkim niezdecydowanym!
First Poster
Zgadzam się
Autorzy z największą liczbą like