Wsparcie

Open search

Słabe podejście do klienta - Promocja Galaxy Buds

New Member

Niestety chciałbym wyżalić się odnośnie podejścia firmy Samsung do klientów - zakupiłem S10+ w ramach przedsprzedaży (zależało mi na słuchawkach Galaxy Buds). Zaraz po zakupie wysłałem zgłoszenie o przyznanie zasłużonej nagrody. Po kilku dniach otryzmałem email z prośbą o przesłanie dowodu zakupu. Odpowiedziałem tego samego dnia - tak więc błyskawicznie.

Dwa tygodnie później otrzymałem email z informacją, iż moje zgłoszenie zostąło anulowane, a nagroda nie zostanie przynana. Po dłuższej analizie okazało się, że popełniłem błąd. Wysłałem dowód zakupu klikając "Odpowiedz" na adres, z którego doszła do mnie wiadomość, a powinienem wysłac na inny adres podany w tekście wiadomości.

Wygląda mi to na tani chwyt, który pozwolił Samsungowi wyeliminować część zgłoszeń o wydanie nagrody :-( Dwukrotnie wysłałem prośbę o uznanie mojego zgłoszenia - w końcu telefon zakupiłem w ramach przedsprzedaży, a Samsung osiągnął swój cel i zysk. Niestety, dwukrotnie decyzja ze strony konsultanta firmy Samsung była negatywna.

Czy Samsung miał rację? Formalnie tak - niedostrzegłem informacji na końcu maila. Ale z punktu widzenia marketingu i budowania zaufania do marki, firma Samsung popełnia olbrzymi błąd, wykorzystujać niedopatrzenie w celach oszczędności.

Byłem z Samsungiem od pierwszego modelu Galaxy do modelu S10+, ale niesmak powoduje, że to ostatni model jaki kupiłem.

Piszę celem zwrócenia uwagi innym biorącym udział w promocji, aby byli bardziej spostrzegawczy niż ja. Samsung robi przyzwoity sprzęt ale nie liczcie na przychylność i wyrozumiałość firmy - patrzą krótkowzrocznie tylko na zysk.

Pozdrawiam.

Irek

2 ODPOW. 2
Highlighted
Legend

@Sorban  Gdybyś nie popełnił błędu to otrzymał być nagrodę, to nie wina Samsunga a tylko twoja.

https://lp.x-kom.pl/a/Regulamin_przedsprzedaz_s10.pdf

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Sorban, przykro mi, że Twoje zgłoszenie zostało anulowane. Jednak, jak sam zauważyłeś, nie spełniłeś wszystkich wymagań związanych z udziałem w promocji, dlatego też organizator wysłał negatywną odpowiedź. Warto poświęcić trochę czasu przed przystąpieniem do promocji na dokładne zapoznanie się z regulaminem, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Zwykłe przeoczenie, które z pewnością miałoby takie same skutki w przypadku każdej innej promocji niekoniecznie związanej z firmą Samsung.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like