Wsparcie

Open search

Relacja z targów IFA 2018

Highlighted
DamianK Moderator
Moderator

Cześć,

Być może słyszeliście o międzynarodowym wydarzeniu, jakim jest IFA 2018.  (Internationale Funkausstellung)

Jeśli mieliście okazję uczestniczyć w wtym wydarzeniu, oznaczcie siebie  pod tym postem, napiszcie jakie były Wasze

wrażenia

Osobiście odwiedziłem stoisko Samsung, gdzie zostało zaprezentowanych wiele rozwiązań, które ułatwiają oraz uprzyjemniają życie. Urządzenia pokazane podczas targów zdecydowanie mogą pochwalić się zastosowaniem najnowszych dostępnych technologii. 

Jeszcze zanim weszliśmy do środka, można było zauważyć, że Samsung przygotował się do wydarzenia solidnie. Trudno było nie zauważyć wielkiego szyldu z charakterystycznym motto „Do what you can’t”. Było tak duże, że niełatwo było objąć je jednym zdjęciem.  IFA.png

Ekipa Społeczności z całej Europy była niemała, zanim weszliśmy do środka, wraz z pozostałymi zapozowałem do wspólnego zdjęcia. Widać też na nim ogrom szyldu ze wspomnianym motto. DSC00933.jpg

Podczas targów zadbano o to, by wszyscy zainteresowani produktami Samsung mogli z bliska doświadczyć ich jakości, a także zobaczyć na własne oczy, jaki potencjał w nich drzemie.

Nasza czteroosobowa ekipa Społeczności Samsung  (@KrzysiekK @WojtekB @showmeyour__ oraz ja) poza samodzielnym zwiedzaniem, miała również okazję posłuchać ciekawostek o prezentowanych technologiach i urządzeniach dzięki naszemu przewodnikowi z niemieckiego oddziału firmy Samsung (na szczęście komunikował się po angielsku, stąd te słuchawki ). 

IMG_20180906_135222.jpg

Na terenie targów Samsung udostępnił atrakcje, które sprawiały, że aż chciało się przy nich zatrzymać i sprawdzić osobiście. Mnie jako gracza zachwycała duża strefa VR, gdzie można było zmierzyć się z innymi gośćmi targów w grach zręcznościowych, na przykład podczas rozgrywek rzutów karnych. Dodatkowo strefa VR oferowała również możliwość wzięcia udziału w wyścigach samochodowych, w specjalnych, przystosowanych do tego symulatorach – cały czas z założonymi googlami Gear VR.

20180901_131857.jpg  20180901_131951.jpg 

Inne ciekawostki możecie sprawdzić w relacjach:

https://twitter.com/olafkrynicki

https://www.instagram.com/samsungpolska/?hl=pl

Duże wrażenie zrobiły na mnie techniczne możliwości zbudowania jednego wielkiego ekranu za pomocą 315 sztuk(!) telefonów Note9. Nawet jeżeli niewiele osób skorzysta z kilku telefonów do tego celu, Samsung pokazał że można.

[wkrótce zaprezentuję Wam krótkie wideo]

Kolejną ciekawą rzeczą był pokój, w którym można było się przekonać o jakości dźwięku nowego soundbara HW-N950. Zdecydowanie wgniatał w fotel głębią i klarownością zarazem.

IMG_20180906_141404.jpg

Samsung pokazał również sposób funkcjonowania niektórych ich technologii od wewnątrz. Można było to zauważyć zwłaszcza w sekcji sprzętów AGD, gdzie zaprezentowano między innymi innowacyjny sposób działania Dual Cook Flex, pralki Quick Drive oraz technologię redukcji wibracji (VRT).

20180901_133345.jpg20180901_133454.jpg20180901_133626.jpg

Oczywiście można było również zapoznać się z innymi produktami klasy premium, takimi jak The Wall, QLED 8K Q900R, Galaxy Watch, czy też nowe dyski SSD X5. O nich dowiecie się więcej w oddzielnych postach.

Podsumowując, Samsung przygotował targi IFA 2018 z dużym rozmachem. Już teraz odliczam dni do IFA 2019

Jest wiele rzeczy, które nie zostały tu przeze mnie opowiedziane, jednakże niemożliwym jest, żeby szczegółowo je wszystkie opisać.

Zobacz filmową relację ze spotkania: https://eu.community.samsung.com/t5/Wideo/Spotkanie-SuperU%C5%BCytkownik%C3%B3w-Spo%C5%82eczno%C5%9B...

Więcej na: https://twitter.com/olafkrynicki/media 

@Szewcu72 @LeszekJ @Dziadek_Staszek @_iwona_ @Atlantyda @ekoowalska @Nightwish13 @FACETO @soullesstrance@DragoSwd @PEIHA @RadekK @MateuszW1 @StaszekM @MichałJ @Aleksandra_S_W @EwaK@wdowapostalinie @mrtwardy @YulianK @ShaneB 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
1 ODPOWIEDŹ
Superuser II
Superuser II

Przyznam się, że bardzo żałuję, że nie mogłem z Wami uczestniczyć w tym wydarzeniu.  :(

Ale jak wiecie są rzeczy ważne i ważniejsze.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like